Skoro zneužitá - aké choroby sa dajú prenášať slinami?

Príspevok v téme: Skoro zneužitá - aké choroby sa dajú prenášať slinami?
Čierna

Toto leto sa stala vec... na ktorú asi nikdy v živote nezabudnem. Skoro som prišla o život. Akoby som sa znovu narodila... Napadol a opil ma chlap ktorý ma mal už ako dlhšie vyhliadnutú...moje jediné šťastie bolo že ma priatelia našli práve v tej chvíli keď ma už chcel znásilniť. Psychické problémy, trauma, všeličo to zanechalo, no mám strach že aj niečo iné ešte. Ide o to... že z mojich zdrojov to nespravil prvý krát a má rôzne choroby. Ja si totižto nič nepamätám, ako keby ten deň proste ani neexistoval, chápete, no pred týždňom mi kamarátka povedala že keď ma našli tak mi akurát dával francuzák a nie jeden. A to je to čo mi už celý týždeň behá hlavou... vraj má rôzne choroby a strkal mi jazyk až do hrdla... je to jak nočná mora, nedokážem na to prestať myslieť. Rodičom a ani môjmu priateľovi som o tom \"bozkávaní\" ešte nehovorila, tí sú šťastní že som vôbec prežila, nechcem ich tým zaťažovať. Aká je pravdepodobnosť že by som od neho niečo chytila? Aké choroby sa dajú prenášať slinami? Nič o tom totižto neviem, tak prosím, strašne prosím, poraďte mi...

Bubliii

Ahoj, čo ma len tak z hlavy napadajú, určite nejaký herpes a pod., možno ľahké dýchacie ochorenie (zapálené hrdlo), a z tých ťažších mononukleóza (ale tá sa prejavuje až po mesiaci, treba sa sledovať), ďalej žltačka typu B (neviem či si zaočkovaná).. a podľa netu je ich aj viac, ale neviem či sa tomu dá dôverovať

Čierna

Kgfj, veľmi ďakujem za jedinú normálnu odpoveď.

Váhala som či sem napíšem o pomoc pretože som čakala presne takéto reakcie, všetci sa budú rýpať v tom čo a ako sa stalo, pričom odpoveď na to načo potrebujem nikde. Veď áno, lebo keď ide o vážnosť tak sranda na prvom mieste. To čo sa stalo tu do detailu prosím vás nechcem riešiť, dosť som to riešila už s políciou a plno inými ľuďmi a indivíduami. Napísala som to len v skratke aby bol prehľad o čo ide.

Žiadam vás len o radu či by som od neho mohla ničo chytiť slinami a ak áno, tak aké choroby? T_T

LILIII

no podstata podstaty je v podstate nepodstatna ,ale aspon si sa mohla posnazit, zodpovedat mi na moju otazocku ...... ja mam rada fikciu ;)

lilyiankaa

ja to tiež celé nechápem .. veĎ nasilu do teba liať alkohol nemohol, jedine, by ťa zviazal a tak ..ale aj to je malo pravdepodobné .a potom ťa našli kamoši, a kde ťa našli, ako vedeli? a prečo si to nepovedala priateľovi? snáď to mohol poriešiť ... chapeš

beacon

Fuj nenavidim alkohol a alkoholikov.treba vsetko zakazat ako v arabskych krajinach nech radsej sex je zavislost ludi nez alkohol

LILIII

Ja jedno nechapem ,ako ta mohol napadnut niekto a nasledne opit ? To liel do teba alkohol a ty si len tak nevedomky otvorila pusinku a on lial a lial ? Ci uz ja som nechapava ,ci to vy mate bujnu fantasy ?
No ako sa to stalo ?

kgfj

po takom case by sa ti uz vacsina bakterialnych ci virusovych ochoreni ktore si mohla chytit, prejavili. tie zakerne a nevyliecitelne sa prenasaju krvou..
mna by zaujimalo ako ta opil?