Flexi protéza

Príspevok v téme: Flexi protéza
mima09

Prosím Vas,máte niekto skúsenosti s flexi protézou? navrhol mi to zubár, nakoľko potrebujem dole doplniť zuby,osmičky mi vyberali operačne, obe štvorky mi vytrhli kôli strojčeku a minulý rok po úraze zlomenej sánky som prišla o šestky, takze keby som si chcela dať normálny mostík musia mi zbrúsiť 6 zdravých zubov, toto je vlastne len doplnenie zubov na takom flexi materiále, ktorý vraj prilne na ďasno...čítala som veľa na internete,ale len na zahraničných stránkach a väčšinou len ako reklamu, chcela by som vedieť názory ak to niekto máte, aké je to v ústach, či sa pod to nedostáva jedlo,či ste si na to zvykli,alebo si to vyberáte?ďakujem za každú skúsenosť

Monka1205

Flexi protéza , táto protéza sa klasickou nedá porovnať. Ja som si pol roka nevedela zvyknúť na tú s háčikmi, nesedela dobre a háčik mi odieral lice zvnútra. Ked som si dala urobiť flexi, az vtedy som pochopila, že o čom to je. Je neporovnateľne lepšia a vobec nieje vidieť. Na mostík som sa neodhodlala, nechcela som si dať obrusovat zdravé zuby. Takže flexi je tá správna voľba.

Monka1205

Flexi protéza , táto protéza sa klasickou nedá porovnať. Ja som si pol roka nevedela zvyknúť na tú s háčikmi, nesedela dobre a háčik mi odieral lice zvnútra. Ked som si dala urobiť flexi, az vtedy som pochopila, že o čom to je. Je neporovnateľne lepšia a vobec nieje vidieť. Na mostík som sa neodhodlala, nechcela som si dať obrusovat zdravé zuby. Takže flexi je tá správna voľba.