VS - magister v zahraničí

sweater.

haha :D aj ja som myslel ze dakde do sveta :). cesi bratia maju hadam rovnake pravidla jak u nas, mozno staci si len dat prihlasku :D. nazov temy velmi zavadzajuci :D

kabel

hurhaj, mam Univerzitu Komenskeho a za mojich cias ziadna pochybna skola este neexistovala. A co sa tyka Trencina, budem sa smiat aj nadalej, pan bakalar :-DDDD

ina prezyvka

to si mala hned napisat.. cr ani nepovazujem za zahranicie :) da sa to, poznam vela ludi ci studovali bc tu a teraz su v cr

hurhaj

ja nevravim ze je to uzasna skola, len mi to tak pride ze trencianska je na smiech no na ostatnych to funguje dokonale, kazdy student vyjde zo skoly poctivo a plny informacii do pracovneho zivota ze ? vela ludi pinda len z dovodu stara tetka povedala, ale nevedia o tom nic, ale ok z objektivneho hladiska by polka skol na Slovensku nemala vobec existovat a tn medzi nimi, i ked co mi vravia byvali spoluziaci a znami uroven ide hore

flegma

sorry hurhaj, ale my nemozeme za to, ze trencianska univerzita je celemu slovensku na smiech
to sa stazuj niekde inde, ale rebricky hovoria jasne
tvnoviny.sk

hurhaj

kablica, mozem sa spytat aku mas ty skolu? urcite nejaku z top 5 na Slovensku tak mas potrebu si rypnut do trencanov a podobne ze ?zboznujem ludi co si dvihaju ego tym ze sa uskrnu jak telce ked im niekto povie ze chodil na trenciansku, a ano mam odtial bc., druhy stupen robim v bystrici a nemam pocit nejakeho extra rozdielu okrem obcasnej arogancie niektorych profakov a studentov

Maoam

mozu ta cakat pohovory, vyberove konania, cakacie semestre (zvlast u vychytenych odborov, kde sa ide podla NC) atd., zalezi aj velmi od konkretnej krajiny a vramci krajiny su tiez rozdiely :D