Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

ambrozia

Celá téma je akási podivná. Neviem, prečo nenapíše o probléme tvoj priateľ a píšeš ty. Ako sa povie, čo ťa nepáli, nehas.
A že zvracal na druhý deň? No veľa ľudí vracia, keď sa opije do nemoty.

alishia

Prečo by mi kamarát klamal.. No a veď z peknej by nemal traumu? :D no a to som mu aj ja povedala a vraj ona bola o dosť ťažšia.. Ono to vyznie smiešne, ale on mi tvrdí, že to naozaj nechcel..

Laara

:D je pekne, ze aspon tu poslednu silu, aby si natiahol kondom, nasiel :D toto urcite nema nic spolocne so znasilnenim..chalanovi po vytriezveni proste len doplo, co a s kym to stvaral..dodnes sa za to hanbi ako pes, a preto ma z toho traumu..keby to nechcel, nenasadi si gumu, ale ju od seba odsoti a posle do teplych krajin..aby si chlap neporadil s jednou zenskou..nebud smiesna :D

alishia

Winki úprimne asi nie.. :) Som hrozná, že.. Ale keby bol násilný.. Záleží od situácie.. No ja som mu to tiež vravela, že keď si dal kondom tak asi mu to nevadilo a on vraj sa aj povracal na druhý deň z toho zážitku a dodnes je mu z toho zle.. Že kondom bolo to jediné čo dokázal lebo mal strach a inak sa jej ani nechytil, ja si to tiež neviem dobre predstaviť.. Ale zasa ktorý chlap by sa dal osexovať starej škaredej žene dobrovoľne?

winki

Ach jaj a za čo by ju akože udal? Bránil sa? Nie, ešte si aj dobrovoľne dal kondóm :D.

Alishia a keby to bol mladý, zdatný žrebček s tehličkami na bruchu a ksichtom modela, tak ho neudáš? :D

alishia

Fuu tak to nie som ja isto.. :) Ja to tu píšem anonymne, lebo on by to nikdy nikde nenapísal ani nikomu nepovedal.. Viac menej chcem zistiť pohľad spoločnosti, pretože podľa mňa sa toho deje viac, len sa o tom nehovorí..

#

Ale ja som tiež chlop :)
Len mi je smiešne ze minule tu jedna založila tému ze ju jeden prepadol opil a pak bozkával tak ci to nie ty ? ;)

alishia

Milá značka, to nie je moc smiešne:) Keby sa to stalo mne a bol by to nejaký škaredý starý chlap tak ho bez premýšľania udám, hanba nehanba.. Ono sa to u chlapov podceňuje, máloktorý muž by tú ženu udal..