Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

0vecka

2 dpk1 nj ale obesenci s erekciou je stara znama vec. A tiez ze u niektorych ukrizovanych doslo k orgazmu. Nieco na tom bude.

Mozno lostovi prestali rodicia posielat peniaze a teraz maka v samsungu za pasom s plienkami :) Neverim ze sa to chalanisko zivilo samo :) Az mi je luto ze som ho zdrbal asi v poslednej jeho teme kde sa mi snazil nahovorit ze ked si kupim barak tak z toho vytlciem 12% kazdy rok.

2 Prezyvka55 saq ja som povedal ze tu mas pravdu tak co ti budem dokazovat opak?

dpk1

prezývka55 si mi dal otázku ale ja sa bojím normal sa s tebou púšťať do faktológickej debaty či čoho to...

dpk1

Ovo: netuším...snáď sa nehojdá niekde na stromíku (a keď, tak dúfajme, že konečne aspoň kvalitný orgáč zažil pri tom - koki to zas doubledog kvalitku toto zadrel, de on chodí na tieto príklady) :)). Ale tak poprajme mu niečo fasa radšej...napr. že konečne našiel tú pravú, s ktorou sa navzájom odpanili, ktorá ho nechcela s peňaženky vyciciavať a tak žili až kým....bla blaa :).

Dúfajme, že je chalan šťastný, bez irónie.

prezyvka55 teraz porad analyzuje podobnosť s Lostom, ak sa tu nestretli, sa inak musí teraz pariť z kečky mu, porad dym nad SAVkou abo de to chalanisko vedátoruje.

0vecka

2 Prezývka55 no vsak lost bol presne taky typek akurat ze bol az prehnane slusny. Ale vzdy staval na faktoch :). Problem bolo ze on si ich tak super poskladal ze z toho vysla uplna blbost. Co bolo ale na nom super je ze si to skoro vzdy uznal ak sa nasiel niekto kto mu to vysvetlil.

Prezývka55

0vecka neviem kto je lost ale viem ze pod nickom prezyvka55 pisu viaceri ludia.

Ak vsak niekto je drzy, ironicky, povysenecky a arogantny tak som to ja.
Ale na 98% percent veci co pisem v zivote funguju tak ako pisem, pretoze ja si nestaviam na emociach ale na tom ako sa veci maju.

0vecka

2 dpk1 ja som si tiez chvilu myslel ze prezyvka je lost akurat taky agresivnejsi a vulgarnejsi :) co lost bol jak zenska. Inak nevis co sa s nim stalo?

dpk1

p55: nefim, vaše hádky, ne moje. V každom prípade ty keď začínaš šermovať FAKTAMI a číslami a pravdepodobnosťmi...tak to je porad taká úroveň teoretizovania že nebohý Lost (abo de ten chlapčisko teraz sa túla) iný amatér. :))