Garnier roll on na ploche brusko:)

to katusik

ten roller ball to je to iste ako ten telovy balzam akurat to je mensie,mozes to aplikovat ci na stehna,brucho,ruky...zlozenie je to iste.akurat ze je to rychle a masazne.ja by som si radsej ked tak kupila ten garnier tel.balzam a nejaku dobru masaznu rukavicu.ta rolovacia tycinka je len reklama :-)

katusik

mno .... tak vyskusam a ten co je garrnier v reklame ten ma valcek ....ale to je len na brucho????bo newem potom ako to je...

to katusik

ja som si davala tak kazdy druhy vecer,predtym som si ale stale robila peeling v sprche a potom som si ten olej vmasirovala.inak mi vydrzal dost dlho,to je myslim 250 al.200ml ale staci len trosku :-)

to katusik

www.garnier.co.uk
ja som bola viac spokojna s tym olejom,on je dobry po kupani ale najma na noc lebo je mastny-olej :-) a cez den by si mohla ten garnier

katusik

dakujem.snazim sa cvicit.uz mam aj dietu a ten rozmarinovy olej je lepsi ako garnier roll on.a ten garnier ako sa to presne vola bo tam na nete maju toho dost.

to katusik

cvicit by bolo dobre kazdy den aspon takych 10 min.,najlepsie je ked stojis,sa chytis stolicky a do zadu zakopavas-nie velmi,to budes citit ako ta to boli zadne stehna a potom drepy.mne garnier robil celkom ok,ale lepsi je rozmarinovy olej na celulitidu od alverde maju v dm za 130sk a krasne vonia.

katusik

help me.pls chcem si kupit ten garnier roll on ale tak je ich vela ..chcem na tu celulitidu na nohy a zadok a na nete su nejake dva druhy..a teraz nevem aky.zacala som uzivat antiku a pribrala som 6kg..a urobila sa mi strasnaaaaaaaaaaaa celulitida.mam 170cm a okolo 60 kg.a ece ake su dobre cviky pri pouzivani garnier roll on ...???prosim poradte.a kolko za den treba cvicit...??
tak vas strsne prosiiiiiiiiiiiiiim pomozte mi.dakujem moc moc moc

ja_na

Ja som si včera kúpila Garnier Roll-on na bruško a stálo ma to niečo okolo 220skk, kupovala som v DM. Mali tam aj normálne Garnier, nie na bruško, ale to na stehná a ostatné partie a to malo tiež nejakú takú cenu.... sama som zvedavá, čo to urobí, zázraky nečakám, ale baví ma hrať sa s tým masažným valčekom :D