Garnier roll on na ploche brusko:)

monna

Garnier roll on je dost ucinny a musim suhlasit s anickou ze nicim sa neda len natirat ale valcek ktory tam je ucinne zmensuje tukove vankusiky a bnrusko je ploche púotom prirodne elastany davaju pruznost ktomu denne max 5 min. brusakov a je dost ucinny a predsa GARNIER kozmetika je dobra celkovo a je dermatologicky testovana na rozdiel od niveii sprchaca ktory vobec nie je ucinny a je testovany na zvieratach

lenočka

PREBOHA ZENY.... newerte uz nicomu... aj cvicim jak tlk natieram sa tymto pripravkom... mam dietu... a nic.... nic vobec nic.... ja to uz kaslem.... :(

anicka

to lenush: ale prave niekto tady pisal ze to nestaci a ze ci si myslime ze to snaci.. kreten,, aj ty citaj sak hovorim ze to tu vsetci vedia ze to nestaci...

fraisee

myslim ze ked budete na brucho cvicit a kremovat sa barsakym kremom tak dosiahnete lepsi vysledok ako je nejaky garnier na brucho.

arnik

nikka,myslis ze to naozaj pomaha?tento zrovna nepoznam,ale garnier proti celulitide,a taky s chladivym efektom a vselijake Nivea good bye mam odskusane.Neviem extra nezaberaju,a sportujem urcite.Nespolieham sa len na to ,chcem to len pre efekt.Nerobis len reklamu niekomu ,prepac ak,Ti to naozaj pomohlo,ale chcela by som tomu verit.

stolicka

ja mam garnier aj na ploche brusko aj na pretrvavajucu celulitidu a este sprchovy gel na spevnenie...roll-on na brusko pouzivam 3xdenne a ubytok je na brusku som zhodila 5cm co je si myslim fakt dost:Da fakt to pomaha tiez som neverila ale...este zhodit na nôžkach a je to...:D

anicka

ale nekedajte ze treba cvicit a kremy nepomozu. Som mala roll-on proti celulitide a uz po tyzdni boli vidno dost zmeny.. samozrejme som aj cvicila asi nikto necaka ze bude vyzerat lepse len vdako tomuto.. tak nebudte trapny... tieto vyrobky od garier su spolu s cvicenim dost ucinne :)