Mam priatelku

Príspevok v téme: Mam priatelku
loginlot

mam priatelku 3 roky citim ze je to len kamaratka ale nemozem jej ublizit . par krat som sa vyspal s mojou kolegynou a citim jej som povedal ze je sa rozchazdam a ze uz s nou s priatelkou nespim viac ako pol roka. Kolegyna to ukoncila lebo som ju ignoroval a robil zle ale ja som ju mal rad ale nevedel som krotu z nich viac. Kolegyna je inteligentná baba a tak ma neriesi ale ja som s toho hotovy a ja neviem co chcem. priatelku mam uz 3 roky a neviem to ukoncit lebo nechcem byt sam a kolegyna je uzatna v sexe ale nestoji o takeho falosneho ako som ja vie ze ma na viac a nechala ma tak....

loginlot

no k priatelke sa spravam lahpstajne a ona iba kup mi prsten kup mi dovolenku a ked jej poviem chcem sa rozist vyhraza sa samovrazdou. Kolegyna pristala na rozlučku posledna noc a potom uz je konciec zazil som nieco neskutocne a povedal som jej ze ju lubim ona na to nic ale aj tak bola celi večer zabavna mila a vasniva ale citil som ze to uzatvorila a teraz je mi hrozne neviem co mam robit ..

andreaaaa

tak sa zacni k priatelke spravat lahostajne a uvidis ze ona aj sama od teba odide... :-)) alebo jej to povedz na rovinu, a budes mat vyriesene neboj sa len malo ktora by chcela ostat pri falosnom smradovi :-)) a mozes ist za kolegynou,ktorej potom spravis casom to iste co si spravil svojej sucasnej priatelke, mas more moznosti

LILIII

Ono by bolo tragedia ,kebyze sa to tvoja priatelka dozvie od okolia a nie od teba, musis sa k tomu postavit ako chlap .... Bohuzial ine riesenie nie je ,ono nas ta zrada neskutocne zrani no podraz je 100x horsi ,takze aspon aku taku uctu prejav k priatelke a hovor pravdu ......

LILIII

No tak musis urobit jednu dolezitu vec za ktoru ti bude casom povdacna i tvoja priatelka . Musis jej povedat pravdu ,ze sem tam odbehnes ku kolegyni a som si na 100% ista ,ze priatelka tu tvoju nerozhodnost poriesi vo svoj prospech . A ty uz potom nic riesit nebudes musiet

lilyiankaa

a čo ty si myslíš, že každá na teba bude čakať rok? a ty kde žiješ ... ja by som na teba ani deň nečakala ... kolegyňa vidí, že si nerozhodný, nevieš urobiť rázny krok, tak sa na teba vy.rala! priateľku rád môžeš mať, ale ubližuješ jej, tak pre ňu lepšie, keby sa to čo najskôr skončilo ..... bože niektorí chlapi tu píšu, že ešte nemali baby a nejaký ako ty má hneď dve .... a ešte aj priateľku čo ho chudatko zaslepene ľúbi ... ach fuj

loginlot

ja to chcem s priatelkou ukoncit ale mam ju rad a na kolegynu ziarlim ako pes nechcem aby mala niekoho ineho ale keby vydrzala rok sama cakala by na mna tak jej bude so mnou dobre no nechape to nedokaze cakat....