Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Samota, ziadny vztah stale

Príspevok v téme: Samota, ziadny vztah stale
Flaarik

Zdravím mam 21 rokov bohužiaľ a neskutočne ma trápi samota ešte som nikdy nemal dievča to ma neskutočne štve ma to deprimuje cele dni, nemam ani kamarátov ani kamarátky.

Neviem prečo som stále odsudzovaný tým že neznášam diskotéky a nechodím na nejaké odporné ožran párty.
Čo je na tom ako zlé keď to nemám rád?
Mám rad čítanie kníh, turistika, pozeranie dokumentárnych seriálov, anime a to mam ako nemať kvôli tomu dievča za to že moje koničky su odlišné ako väčšina mládeže alebo čo?

Na strednej škole som bol odsudzovaný za to, a mám už tohto odporného života ozaj dosť. Stále len samota bez kamarátov, bez dievčaťa za to že nechlascem a nefajčím ako dúha asi som neni pre dievčatá štýlový alebo čo.

Chodím do kaviarne a reštauracii a čo s toho dievča nemám strata času vôbec niekde chodit, sam tam len sedeť a jest alebo piť kávu. Hentá zoznamka azet.sk a FB tiež nema nejak efekt ako vidím, vypisujem "hľadám dievča na zoznámenie" a stále nič.

Zrejme je asi úplne suprové ist na disco chovat sa ako grazel to asi u dievcat zaboduje my to pride cim vacsi chrapun tym lepšie alebo čo.

pacient123

ja som bol viac sam dlhší čas zamknutý v izbe myslel som si že je to peklo ale potom ked som sa socializoval tak na piču samé uražky,krik,hluk,namyslenosť arogancia ....spoločensky život je na hovno radčej by som bol sám ako v spoločnosti ...a vstah hahah ked som samotarsky tip tak sa to prejavuje aj vonku že to na mne vidno a kto by mal takého rad ako som ja viem biť sice vtiplný ale ked som nervozny tak vtipny niesom takže baby si s toho odvodí svoje .....rozmyšlal som že sa zmením mal som nelegalne napady chcel som zbohatnuť aby som sa zmenil a mal rešpekt ale načo by to bolo dobre aj tak by som trpel ,,,ved tento svet je v moci satana a onnam nič dobre nedaruje on rozdava len zle a hladá obeť ktoru by pohltil ako lev do toho zleho aby mu patrila jeho duša .....všetko to začina myšlienkou ,,,lebo myšlienky vitvarajú iste pocity a naše pocity tvoria náš svet .....preto sa snažím podla tejto teorie jebať všetko zle čo sa mi postavi do mojho života ved kvoli myšlienkam sa nechcem dojebať som mladý mam18sť nič ma nesmie odradiť i ked nwm ani od čoho proste od zleho sveta ,,,chce to aj klud niekedy si sadnem s kamošom alebo aj sám niekde vonku na lavičku zapalim si cigu a užívam si čerstvy vzduch a atmosferu nemyslím na to zle o tom to aj je a nie o tom dojebať sa niekde na party alebo robiť iným zle .......na baby to chce nejakú metodu i ked im ide len o vzlad moderneho princa :) malokedy sa najde normalna baba ktorá nieje namyslena ale je slušna ale taká sa tažko hladá všetko je len o chemii medzi dvoma pohlaviami -aj prachy robia vela ale ja by som nestrpel to že by ma daká baba chcela len kvoli prachom ,,,,treba mať ciele a oponujem si síce ale ten biznisnelegalny asi urobím kedže som sa dlho nikde neposunul do ineho levela chce to zmenu čo sa tíka aspon pocitov ..zmena pocitov k lepšiemu je zaklad života

Kontrol0r

Cliattsi

Ahoj
som chudý to sedí 185/65Kg

som introvert.

Tá nešikovnosť je na dlhší čas: ak niečo robím pre seba pokojne, tak nemám problém.

ľudia o mne tvrdia aj aj, podľa toho v akom zmysle.

Celý život sa venujem pc, takže viem toho veľa opraviť poradiť a pomôcť. O tom ľudia tvrdia že som šikovný.
Taktiež viem opraviť veľa el. vecí.

Ale ak niečo robím pred ľuďmi, alebo niekto na mňa tlačí alebo sleduje pri činnosti, tak som nešikovné nemehlo.

Na chodníku sa potkýňam, ale to pripisujem mojej pre ostatných netradičnej chôdzi.

DLHŠÍ REAKČNÝ ČAS NA PODNETY - áno, napríklad pri šoférovaní, a medzi ľuďmi,

nie - ak sám niečo robím, pre seba.

A áno pripadám si často bez energie, niekedy sa mi nechce ani pohnúť.

Problém s reakciami na rýchle zmeny mám hlavne medzi ľuďmi. Upratovanie ma nebaví.

Milujem turistiku takže v tomto bode je to naopak, prírodu si užívam.

S tými vtipmi je to skôr že mi to nepríde vôbec vtipné. Ale stalo sa mi už že mi vtip nedošiel ani opakovane.

Áno ak mi niekto niečo vysvetľuje musím sa namáhať.

A mám OCD - ak niečo robím pre niekoho kontrolujem to i na 3 krát. Aj keď opúšťam byt.
Často sa vraciam k už skontrolovanému a kontrolujem znova.

monika913

Ahoj Flaarik :) a súrodencov nemáš? Alebo aké máš vzťahy s rodinou? Prepač, ak si to už písal..
Ja ti poradiť neviem, to by som najskôr musela vedieť poradiť sebe, ale držím ti palce aby ti psychológ pomohol. Dúfam, že sa ti podarí vyriešiť tvoj problém. ;)
Myslíš, že keby si mal priateľku, tak prestaneš byť závistlivý a pesimistický?

Michael067

Cliatts:
"DLHŠÍ REAKČNÝ ČAS NA PODNETY" Súhlasí
"že či o tebe hovoria, že si šikovný" O mne hovoria že som šikovný
"či máš problémy s reakciami na rýchle zmeny"
Ano
"Niektorí ľudia vravia, že keď idú do prírody, tak pociťujú taký relax, ja to ale tak príliš nepociťujem a som taký, akoby som sa vliekol po ulici ako mŕvola-bez života"
Suhlasí
"či sa ti stáva, že keď niekto povie nejaký vtip, tak ti to vôbec nedôjde, dokonca aj vtedy, ak ti niekto ten vtip znova zopakuje - samozrejme, že nemám na mysli všetky vtipy, ale proste ostatní sa smejú a ty si mimo, "
Prípadne ti niekto niečo vysvetľuje a ty musíš strašne moc namáhať svoju myseľ, aby si ten postup správne pochopil (aj keď ten postup nemusí byť zložitý) a neurobil to zle. A tiež je otázka, či sa často kontroluješ, či si urobil danú vec dobre - napr. ak robíš vo výrobe a musíš monotónne opracovať výrobok jeden za druhým a stane sa ti, že na jednom alebo viacerých z množstva tú kontrolu poriadne neurobíš preto, lebo sa nemôžeš sústrediť a dokonca nie si si v danom momente ani istý, či si určité výrobky správne skontroloval a musíš sa vrátiť a znova to celé prehrabať, aby si sa presvedčil, či je to naozaj dobre.
ABSOLÚTNE súhlasí

"alebo ak vykonávaš nejakú činnosť - upratovanie, zametanie - či to robíš tak komótne ako ja , alebo energicky, tak ako väčšina ľudí."
No tu keď som mal 18-19 rokov tak som si pripadal plný energie a robil som rýchlo, lenže potom parťáci v robote tlačili na to nech spomalím že nemám tak rýchlo robiť, pritom sa ešte aj oni ulievali.

Nechceš byť psychiater? Naozaj má to niečo do seba to čo tvrdíš.
PRESNE rovnaké pocity zažívam ja.

Cliattsi

Pre KontrolOra:
-Písal si, že mávaš pocity únavy, keď sa ti do ničoho nechce.

Vieš, ja mám takú teóriu únavy. Teóriu som vymyslel preto, lebo niečo, čo by výstižne opísalo môj stav - unavenosť som nikde na internete nenašiel. A problém je, že ma to dosť obmedzuje, lebo v práci to vidia a nie sú spokojní so mnou a stále sa mi to opakuje.

Táto teória hovorí, že fyzická morfológia ovplyvňuje tvoju energickosť alebo unavenosť. Nevylučujem, že by to mohlo mať aj nejaký genet. podklad...ale nechcem ísť do detailov. Zaujímalo by ma, či si chudý.

O tejto únave si myslím, že je to taký typ únavy, keď je táto spojená s introvertnosťou a s fyzickou slabosťou a dá sa povedať že aj nešikovnosťou. Tú nešikovnosť spôsobuje DLHŠÍ REAKČNÝ ČAS NA PODNETY. Tak sa ťa ale musím opýtať, že či o tebe hovoria, že si šikovný, alebo naopak, či sa ti často stáva, že sa potkýňaš na ceste, či máš problémy s reakciami na rýchle zmeny (napr. pri futbale, alebo pri prechode cez cestu), alebo ak vykonávaš nejakú činnosť - upratovanie, zametanie - či to robíš tak komótne ako ja , alebo energicky, tak ako väčšina ľudí. Jednoducho povedané, otázka je taká, či si pripadáš taký permanentne akoby bez energie.
Niektorí ľudia vravia, že keď idú do prírody, tak pociťujú taký relax, ja to ale tak príliš nepociťujem a som taký, akoby som sa vliekol po ulici ako mŕvola-bez života. Neviem, či je to tak aj u teba :-).

Tiež ešte jedna vec, či sa ti stáva, že keď niekto povie nejaký vtip, tak ti to vôbec nedôjde, dokonca aj vtedy, ak ti niekto ten vtip znova zopakuje - samozrejme, že nemám na mysli všetky vtipy, ale proste ostatní sa smejú a ty si mimo, či sa ti aj to stáva. Prípadne ti niekto niečo vysvetľuje a ty musíš strašne moc namáhať svoju myseľ, aby si ten postup správne pochopil (aj keď ten postup nemusí byť zložitý) a neurobil to zle. A tiež je otázka, či sa často kontroluješ, či si urobil danú vec dobre - napr. ak robíš vo výrobe a musíš monotónne opracovať výrobok jeden za druhým a stane sa ti, že na jednom alebo viacerých z množstva tú kontrolu poriadne neurobíš preto, lebo sa nemôžeš sústrediť a dokonca nie si si v danom momente ani istý, či si určité výrobky správne skontroloval a musíš sa vrátiť a znova to celé prehrabať, aby si sa presvedčil, či je to naozaj dobre. - To ma zaujíma, či máš aj ty podobné problémy, prípadne niekto iný, kto číta môj príspevok.
Čau.

Kontrol0r

Laura93- Prvá skupina nedobrovoľných panicov: panici sú buď, asociáli, škaredý, nesebavedomý, nekomunikatívny, obézny, vychrtlý, trpiaci sociálnou fóbiou alebo inou poruchou.

Do druhej skupiny patria dobrovoľný panici ktorý nemajú vlastnosti vypísané vyššie , ale tých je naozaj málo.

Teba by ta prvá skupina asi nezaujímala ale chcela by si niekoho z druhej skupiny ktorý by bol pre teba aj atraktívny.

Asi toľko.

Ja patrím do prvej skupiny a Flaarik tak isto :D

Flaarik

Dokedy budem vediet ze 15 rocny maju sex a ja nie, tak spokojny nebudem, velice mi to vadi ako dnes, idem na prechadzku do pola, co nevidim zadane svine co su na prechadzke tiez.

Toto je velmi provokativne ja ako sam a panic nieco taketo vidim a nemozem to mat.

Aj tento stav idem riesit s tym psychologom len skoda ze nema cas skorej, ak to vydrzim to bude zazrak. Davam do toho vsetky nadeje.

Textová Inzercia

Pripravte sa na jeseň s aktuálnymi akciami v EXIsporte

EXIsport - najväčšia sieť športových predajní na Slovensku. 31 predajní + eshop.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samota, ziadny vztah stale - Fórum - ZDRAVIE.sk