Navsteva gynekologa

Príspevok v téme: Navsteva gynekologa
SARAH222

Ahojte.Mam 16 rokov a potrebujem surne navstivit gynekologicku.Uz som u nej bola lenze mi nebolo nic take vazne, len prehliadka.Teraz si myslim ze mam nejaky problem a chcem ist k nej.Chcem sa spytat ze ak mi nieco bude musi to riesit s rodicom, ci uz moze riesit vsetky veci so mnou? Je povina to povedat rodicovi? Ci ak ju poziadam nepovie mu to? nevyznam sa nejak v tych zakonoch a tazko sa to hlada. Dakujem za odpovede

ajkldj

Vidis, mohla si uviest o com ide, teraz sa tu riesi ci si tehotna alebo nie.
Sarah pokial ide zdrav. tazkosti, nemusi to lekar vobec riesit s rodicmi, ak nejde o pohl. chorobu, tak ano, lebo si neplnoleta. A ak si tehotna, tak tiez ano.

ebi777

pokial dobre viem potrat nerobia zadarmo, za to sa platí, a ešte k tomu aj nemalé peniaze, to si 16 ročné dievča nevie sama zaplatiť...

ebi777

ak ide o nejaku vaznejsiu pohlavnu chorobu, ako napr. syfilis, je lekar povinny zistenu skutocnost hlasit policii.. potom sa zrejme nevyhnes ani oznameniu skutocnosti rodicom..

ale inak lekarka neriesi nic s rodicmi, nasadi ti liecbu...tot vsio

lilyiankaa

lekárka nič nebude riešiť s tvojimi rodičmi, máš už predsa 16 rokov .. tebe povie, čo ti je, prípadne nasadí liečbu neviem síce o aký problém u teba ide