puberta alebo co?

Príspevok v téme: puberta alebo co?
cajik

preco, preboha preco sa musim cervenat? je to dedicne? lebo aj moja mama mi to spominala ze to mala...ale podla mna to uz neje nomrlane..je rozdiel ked a niekto zapyri, jak vo filme a je rozdiel ekd je niekto cerveny ako rak ..ako fakt..teraz vypisem situacie kedy sami to stava: tak ked pisem pisomku a velmi sa sustredim tak som niekedy aj hodinu potom cervena...niekedy to prejde hned...no a mam pocit ze to je tym, ze sa obavam, ze ma niekto konkretny uvidi...jeden chlapcisko..lebo s nim aj ekd sa bavim tak sa i to tiez stava...tak sa s nim radsej ani nebavim:D snad o takych verejnych prejavoch ani nemusim hovorit.. a hneva ma to kvoli tomu ze ja rada vyjadrujem sovj nazor, a chcem sa presadit ale ptom ked si spomeniem ze ocerveniem, tak radsej ani nic nepoviem... vzdy som bola sebavedoma a preto som mala aj respekt, ani nemam komplex ani nic...len zrazu pocitim naval tepla a viem ze som cervena ... a neviem to odburat uz potom...maximalne co mi pomaha, ked namocim ruky do studenej vody a dam si kusok na krk dozadu na zatylok... a vlasy trochu..ale neni to bohvieco.. a ked sa ksryvam je to este horsie,...ako ked odvratim tvar...neviem uz co mam robit..fakt o vela prihadzama dnes som zisila, ze uz s aj vyhybam skole a pisomkam, lebo viem co bude.. a to mam moc dobry priemer, som gymnazistka...setko..tak neviem co dalej a ked som pocula ze to moze aj do staroby trvat....

ginngi

pametam, ze aj ja som cervenala. na zakladnej, nehovorim ,ze sa so mna smiali , ale.. niekot vzdy mi podotkol, ze co som taka cervena.., ale.. aj ked mi neverite.. od kedy som na strednej vobec sa necervenam, mozno.. ked sa zahanbim, alebo tak.. , co je myslim v pohode.., a tiez je pravda, ze.. na zakladnej som bola taka stremovana.., a tak.. takze psychika cloveka.. podla mna