Nebavi ma pocuvat baby, co s tym

Príspevok v téme: Nebavi ma pocuvat baby, co s tym
redmat

caute zistil som ze ma nejak nebavi sa rozpravat so zenami, teda s vacsinou, aj moja priatelka alebo byvale, castokrat sa pristihnem ze ju ani nepocuvam, lebo riesi veci nad ktorymi sa ja ani nepozastavim, nebavi ma vobec riesit malichernosti, otazka skor na chlapov ako velmi je pre vas dolezite ci si rozumiete v komunikacii s priatelkou ? aby ste si to len tak neodsedeli ale proste vas bavilo sa s nou rozpravat a hlavne ju pocuvat, a taktiez je pre vas dolezite aby mala zmysel pre humor podobny tomu vazmu ? zaujima ma aj nazor zien samozrejme, vdaka

kungfusrac

Tiez to tak vnimam. Zeny su extremne nudne. SPoliehaju len na prvy dojem a snazia sa ohurit postavou a vyzorom. Vsetko ostatne je strasna nuda. Vykompenzovavaju si to tym, ze si nahovaraju, ze sa s muzmi nebavia, lebo je to pod ich uroven, ale pravda je taka, ze ich jednoducho nikdy nic normalne nenapada.

phoe

Nechápem prečo len žien, týka sa to väčšiny ľudí. Základná komunikácia medzi partnermi musí fungovať, ale nemusíte si rozumieť vo všetkom. Nemusíš ju extra počúvať ked rieši somariny, stačí sem tam pritakat, ale v zásadných veciach musíš počúvať a naozaj reagovať.

doubledog

iba sa treba naucit v spravnej chvili povedat nejaku neutralnu veticku, aby si budil dojem, ze to neignorujes.
zeny casto rozpravaju len aby uvolnili pretlak, ani nemusis davat taky pozor, ako ked rozpravas s muzom.

norrischuck

extremne dolezite, najdolezitejsie co moze byt, jazdro vztahu.
nebavi ma pocuvat 99% zien, lebo ako si pisal, trepu kraviny, ale ak najdes taku z toho 1% ktora netrepe blbosti, tak pocuvanie co hovori bude lepsie ako orgazmus.. (a moze to byt aj to, co ma s inymi ludmi nebavi, rozne temy)

Prezyvka55

redmat velakrat jednym uhchom dnu a druhym von :D
najlepsie sa bavit o spolocnych temach a ked nie tak len tak pocuvat a akoze prikyvovat :D