Zaujima sa o sexualny zivot inych zien

Príspevok v téme: Zaujima sa o sexualny zivot inych zien
Sarin21

Ahojte,

Prave som sa vratila z chaty kamaratov svojho priatela, kedze som len vcera prisla z Prahy vela som toho nenaspala a na chate som sla spat "uz" okolo 01:00.

Avsak ako to na chatach byva, stale sa pilo a bavilo a tak som sa niekedy okolo tretej rano zobudila na hluk...A v tom som pocula rozhovor mojho partnera s jednou z ucastnicok chaty, je to kamaratka z ich partie ,ako sa s nou moj priatel bavi...o sexe...Strasne sa ma to dotklo....stale sa jej vypytoval ze ci s niekym teraz spava a ako casto a ona tym ze uz bola jedina baba, ktora zostala hore si pozornost panov znacne uzivala, takze rozpravala ze to chce castejsie ako jej milenec a podobne veci...Vrchol toho bolo, ked sa jej opytal do kolkych dierok to ma rada.....Tak strasne zle mi nebolo ani nepamatam, zrazu som si uvedomila, ze mi to strasne vadi a ze mam pocit, ze mojho priatela proste asi vzrusuje ked vie o sexualnej chtivosti inych dievcat...Neviem sa cez to nejako preniest....
Hlavne sa teraz budem bat ked pojde niekde na chatu, skratka niekde kde sa bude pit, ze zas bude mat naladu sa o takych veciach bavit..

Skuste mi prosim povedat na to nejaky vas nazor, ci je to ok, alebo som proste divna ja, ze sa ma to tak doklo..

Naozaj Vam budem povdacna.

September

Mne by take reci rozhodne tiez vadili, ak sa ten niekto rozprava z opacnym pohlavim. S Anjelikom velmi nesuhlasim, tuto vlastnost zakladatelky , kvoli ktorej jej tieto situacie vadia, si odsudil. Samozrejme mas pravdu ze je vzrusujucejsie sa bavit o sexe ako o politike s opacnym pohlavim, ale to iste sa da povedat aj o tom, ze je vzrusujucejsie mat sex s opacnym pohlavim ako sa onom len rozpravat. Zeny ako zakladatelka si vazim a tento tvoj postoj ma kus rozculil... Zakladatelke radim dat mu druhu sancu. Drzim ti palce:)

sewie

phoe, dakujem:) uz som si myslela ze som zas za divnu...

agnes...:)vsetko dobre a vela stastia v zivote-myslim to uprimne

phoe

Agnes, trocha sebareflexie, precitaj si, čo si jej napísala, mne to tiež prišlo hrubé a útočné...čo ma u teba prekvapuje. Sewie nikde nepisala že si netolerantna či pruderna.

MultiLevel

zaujimave citat vas :-D
Co ja viem, ak to posudim podla seba, tak nech sme s kamaratmi hoc ake hovada, a bavime sa na chatach o vsetkom moznom, toto sme sa v zivote jeden druheho nepytali, prosto taketo pikantnosti z intimneho zivota. Jasne, ked sme baby spolu tiez nakecame o kadecom a to iste aj chalani isto vsetko mozne preberaju, ale ako nahle sme spolu na chate, tak sa nevyzvedame jeden druheho do akych dierok to ma rad...A toboz nie, aka niekto pri sebe aj partnera. Neviem prosto nesla by som sa nieco take pytat kamosa, ked ma vedla svoju holku..
presla som tiez kus krajiny a stretla som roznych ludi, ale akosi nestretavam takych tych strasne sexualne odviazanych :-D
Na poslednej chate sme sa perfektne bavili, pilo sa do rana a jedina veta ktora padla o sexe bolo, ked kamos hovoril prihodu o tom, ako sa raz jedna baba pri orgazme zacala strasne smiat.......to bolo jedine, kedy padlo slovo sex....

Agnes998

Sarin no ja neviem co sa sewie tak strasne rozculuje a vyskakuje, vsak som jej nic skarede nenapisala, teraz sa tu sama ponizuje a vymysla na seba sproste slova a tvrdi, ze to ja o nej tvrdim, hoci som nikdy nic take nenapisala. Divny clovek.
Co sa chlapa tyka, treba si najst chlapa na urovni, co ma normalny humor, toto mi nepride ako humor inteligentnych ludi, skor nejakeho vulgarneho sedlaka. Ale tak ak sa to stalo len raz za styri roky tak sa to da odpustit, horsie by bolo, ak by mal takyto "humor" stale.

Lulu2011

mna zaraza ako stale podla niektorých treba chapat blbe reci, nevery atd. vraj je to "normalne" ??? ale kto pochopi cistu dusu cloveka, ktorý by nieco take neurobil? naozaj sa len vycvicit na cloveka bez citov, aby to s nim nepomohlo? je mi luto zakladatelky...a celkovo tejto doby

podobny

ja som to tu cital len tak z rychlika, a podla mna sewie ma na to rozmumny nazor. neber to tak vazne. proste mi chlapi sa obcas bavime tak sprosto, ale v mnohych pripadoch ide len o akesi zartovanie a doberanie a tak + alkohol tomu este doda svoje. ale netreba za tym nic hladat. ved ak sa poznate dlhsie, tak uz vies aky asi je, tak preco si to zbytocne komplikovat, ked to funguje, teda ak to funguje.