Uzlina meniaca velkost

Príspevok v téme: Uzlina meniaca velkost
lubiss

dobry den chcela by som zistit ci sa uz niekto stretol s problemom ktory ma trapi a to je uzlina na krku...ja viem je to bezna vec ze sa zvacsi pri hocijakom zapale infekcii...ale ja mam na pravej strane jednu uzlinu ktora meni velkost niekolkokrat pocas dna...raz si ju skoro nenahmatam a za par hodin je zvacsena dvakrat tolko....aj to je problem ze ked som bola u lekarky a mi ju hmatala tak sa jej nezdalo zeby bola zvacsena takisto na sone a to ma pekne stve uz..krvne vysledky z preventivnej prehliadky mam v poriadku...mavala som zvysene aslo ale aj to uz mam v norme..na lavej strane mam tiez zvacsenu uzlinu ale ta svoju velkost nijako nemeni mam ju tam uz niekolko rokov..ale tato nechapem ci je to normalne alebo co to ze meni velkost takto pocas dna niekolkokrat a uz to trva skoro 3 mesiace...a nebola som ani chora...zuby mam tiez v poriadku...no skratka neviem

jogo78

Dobry den.Pri Trnave byva pan ktory by Vam urcite pomohol.Otazka znie.Co vsetko ste ochotna pre to urobit,aby Vam mohol pomoct.