Spiritualisticka tabulka ouija kde kúpiť?

!!!!!!

prezyvka55 jasne bol si mrtvy a este na druhom svete ci ako to volaju :D nekecaj!
ty skeptik a clovek vznikol len tak z nicoho ne?

Prezývka55

0vecka www.cas.sk

Nikdy som nemal facebook tak si neviem precitat co sa tam pise ale nebudem tym stracat cas lebo predpokladam ze blbosti.

V kazdom pripade vela ludi je vseobecne hlupych nehovoriac o tom ze este menej ich vie matematiku fyziku a podobne.

Hlupych ludi presvedcis s vymyslenymi vecami a agrumentami velmi lahko. Pokial pouzijes neznamo a tazko dokazatelne veci daju sa presvedcit aj relativne mudrejsi vid napriklad nabozenstvo, tiez nezmysli a kolko ludi tomu veri.
Alebo tato tabulka na spojenie so satanom :D

0vecka

to fakt? lebo na FB ma spustu pochlebovacov co tie blbosti bastia. Navyse som sa snazil argumentovat napr aj tym ze pouzil zle vzorce porovnaval vykon s energiou atd. Tym debilom to vobec nevadi.

Prezývka55

0vecka :D :D Pavol nemes patri medzi top retardov, myslim ze raz vykradol banku a tvrdil ze ho donutili mafiani :D

!!!!! mozem to s istotou tvrdit ze tam nic nie je, bol som tam a nic tam nebolo. Len vzduch a oblaky.

0vecka

no ale to som chcel ze ked som raz napisal ze je to blbost a vysvetlil tak sa do mna vsetci obuli ze som debil :-D

0vecka

2 !!!! vsetci sme uz boli mrtvy skoro 5 miliard rokov.

inaq daj si do google PAVOL NEMES ten chlap zostrojil vela perpetum mobile a za 20 EUR si mozes kupit podiel na 10% z patentu.

Inaq ponuka 500EUR ak mu niekto aspon matematicky dokaze ze to nefunguje.

!!!!!!

prezyvka co ty vies ci predsa len nieje nieco medzi nebom a zemou. nebol si mrtvy tak s istotou to nemoze tvrdit.
ghostmansax a co sa chces dozvediet z tej tabule? nemas strach? pocula som o jednom chalanovi ktory s takym experimentovanim s kamaratmi zacal mat psychicke problemi a nakoniec vyhladal knaza a to predtym ani nebol veriaci ani kostol nenavstevoval.

Prezývka55

??? urcite ju na zem poslal sam satan a povedal deti moje ked mi chcete zavolat tu mate tabulecku po anglicky vytocte 0904 666 666 a ja sa vam ozvem.. buuuu :D

Niektorym ludom by fakt nemali davat obciansky ale preto je tato krajina tak v prdeli lebo maju moznost tito ludia volit. A kto veri na take hovadiny ten to v hlave OK mat nemoze.