Vianocna party v praci.. chodi sa s partnermi?

soffa

je to sice stara tema ale my mame v praci kazdy rok vianocny vecierok,samozrejme bez partnerov,;-)nech si kazdy odychne obcas,mame to vo vlastnej restike,vzdy s niejakym programom a svedskymi stolmi,a samozrejme v tom com sa clovek najlepsie citi,cise ziadne vycackane saty,ale niejake dziny,topy,atd.

mindmotion

My mavame kazdy rok firemny vianocny vecierok kde je predpisany dress code - teda oblek, saty vsetko co k tomu patri. Je to najlepsia akcia roka a nikdy tam nikto nebral partnera, pokial teda nepracoval vo firme a nespominam si ani, ze by som tam videla ludi opitych pod obraz bozi. Samozrejme tato akcia nie je povinna a kazdy moze odist kedy sa mu zapaci. Trosku dovery voci partnerovi.

N0orko

teambuildingy ničia rodiny a vztahy vzdy je tam nejake pokusenie hlavne ak je tam alkohol a niekto nadriadeny a podriadeny, nic dobre to neprináša, nerozumiem tomu preco by mal clovek este aj po pracovnej dobe travit cas na firemnej akcii , osobne striktne odmietam tieto akcie z jedneho dvovodu a to je čas ktory mozem vyuzit uplne inak. nemam nic proti kolegom v praci ale tych 8-9 hodin v praci bohate staci a ak chceme niekam ist posediet pokecat nepotrebujem na to nejaky firemny donucovaci prostriedok. Cas mimo prace je moj a nepremrham ho zas tam kde osobne nechcem byt. A neverim ze tym sa buduje kolektiv ako taky ked sa tam vacsina ludi ozerie tak ze na druhy den sa nepozru jeden na druheho prespetive nieco take vyvedu ze ublizia svojim blizkym ... nech je teambulding pocas pracovnej doby 8 h vkuse na bowling a to staci. firemná strategia nicit vztahy aby dany clovek sa nerad vracal domov a radsej ostaval v praci ...

1234567890

Záleží, aké podmienky mu dá zamestnávateľ. My sme mali takúto akciu myslím len 2-3x, inak chodíme bez partnerov. Skús zistiť on iných kolegov, či si to len nevymyslel...

nikamika33

ahoj, aj nasa firma robi vianocny vecierok len pre zamestnancov, bez partnerov...obleky a saticky su takysto podmienkou...

a firma mojho priatela robi tiez vecierok len pre nich...

takze je to o firme a myslim ze v tomto ta ozaj neklame...

0vecka

ja nechapem tomu skladaniu sa na vianocny vecierok. Saq ked to kupy firma moze to zaratat do nakladov a teda neplati z toho dane. Tie peniaze co ludia naskladaju su tiez peniaze ktore musela zaplatit ta firma. Preto mi to pride uplne ze nelogicke.

Prezývka55

Koniec koncov ja som rad ze ludi z prace vo volnom case trpiet nemusim nieto ze by som sa este trieskal niekde na nejaku akciu.

MultiLevel

Lulu, ved ja som sa tiez chytila prveho co som precitala, ale nevztahovala som to na seba :)
Chcela som dat aj iny pohlad na danu vec. Avsak suhlasim s tym, ze ak nie su partneri pozvani, netreba za tym hladat absolutne nic zle, to smerujem k tebe Dodija. Treba si prosto zistit ako to je, a ak si firma vyslovene zaklada na tom, ze tam budu len zamestnanci, tak to prosto tak je a priatel ti v nicom neklame :) nemas sa coho obavat