Velke Zaluzie - psychiatria

teartear

Luciano, to myslis vazne, ze wc tam umyvaju pacienti? Netyka sa to napr. len ludi, ktori tam idu napr. na liecbu z drog. zavislosti. Vtedy to tak byva- u tychto typi.. no neviem... neviem kam teda na Slovensku ist na liecbu.. alebo radsej rovno spachat samovrazdu.. Pezinok uz nikdy, Blava to iste, takze vazne neviem..

luciano

Bol som vo Veľkom Záluží 2 dni. Býva sa tam v takých drevenných barakoch. Na izbe sú štyria. Skrine sú na chodbe. Sociálne zariadenia sú nedostatočné a čo je horšie, umývajú ich samotní pacientu v rámci rajónov. Ráno rozcvička. Na druhý deň som odišiel na reverz. Do Veľkého Zálužia už nikdy viac.

teartear

Bipolar, tak to je od tvojej psychiatricky mile, ze ti cez vikend odpisala na e-mail. Tak ju pocuvni a v pondelok bez k nej a nejako to uz poriesite. Mozno hospitalizaciou, mozno bez. Nechaj si pomoct.

Bipolar

Ja som sa ozvala svojej psychiatričke, odpísala mi, že mám zabojovať, nepoddať sa a v pondelok prísť. A ak sa to zhorší, na pohotovosť na injekciu - asi Diazepamu, čo teraz dostávam. No to mi fakt krásne pomôže. Myslím, že v pondelok do seba nahádžem všetky tie lieky, pôjdem sa s ňou rozlúčiť a potom sa niekam utiahnem zdochnúť. Viem, čo ma odpraví a čo nie, tak to skúsim všetko zmixovať. Mám pomaly 22, ale už si tu pripadám byť akosi pridlho. Čas odporúčať sa.

ddana

Dievčence - ak teda nechcete ísť na zatvorené - teda nie ste akútny stav... Je nutné počkať až sa niekde uvoľní miesto a zatiaľ pekne papať to, čo máme od doktora. :-)