Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olej na odstránenie chĺpkov?

Káča

Ahojte. trápi ma problém s ochlpením nad hornou perou. som už úplne zúfala. pozná niekto toto www.jannine.sk alebo máte s tým skúsenosti? Prosííím

Melani

Ahojte. Trápi ma problem s nadmernym ochlpenim.. O par mesiacov budem mať 17 rokov. Chlpy mám naozaj všade.. Na bruchu,rukach,nohach aj stehnach, chrbte tvari no proste všade :( skúšala som aj si to odstráňovať žiletkou, voskom aj laserom ale laser nepomohol a po odstraňovani žiletkou a voskom to bolo ešte horšie. Nedávno som objavila tento jannine olej. Čitala som recenzie a všade o ňom písali pozitívne. Myslíte že by pomohol aj mne?

happy_day

ahojte kočky, moja skúsenosť je: depilácia laserom je drahá a neúčinná, iba čo mi popálili kožu :( po tejto skúsenosti som dlho hľadala spôsob ako na chĺpky a osvedčilo sa mi depilovanie strojčekom a potom si to natriem prírodným olejom jannine,www.jannine.sk Chĺpky mi už takmer nerastu, teraz sa mi stačí depilovať raz za 3 mesiace a v zime menej lebo sú malinke a nevidno ich a hlavne necítiť.
Vyskúšala som už čokoľvek, stálo ma to veľa peňazí, pri tomto oleji som dosť pochybovala, ale presvedčila ma cena, že nemám čo stratiť a nakoniec najlepší výsledok. Treba si naň počkať, ale ublížiť vám neublíži. Nebojte sa ho vyskúšať, navyše podporíte prírodný slovenský výrobok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olej na odstránenie chĺpkov? - Fórum - ZDRAVIE.sk