Strach z ludi

Príspevok v téme: Strach z ludi
voda909

dobry den,nepoznate niekto nejaky bez predpisu liek na upokojenie sa a strach z ludi?nemozem sa odviazat a nemozem zit tak ako by som chcela,mam trisku ,hlasivky ziadne ked som s ludmi,proste som ako mrtva,nezmozem sa vyslovit ani slovko.Nepoznate nejaky dobry prirodny liek na uvolnenie,aby som sa tak nebala a nemala taketo problemy?dakujem pekne.

kabel

mozes to skusat doaleluja, ale ides sama proti sebe
ale je to tvoja volba, nikto ta nenuti nechat si pomoct, aspon sa usetria peniaze pre tych, ktori o pomoc stoja
vela stastia v hladani zazracnych metod

voda909

vyhibam sa aj preto ludom a to je dalsia porucha nova co sa my vytvorila tento rok.Ze sa preto vyhibam ludom,lebo ked som s nimi tak stale sa maju zle a ja automaticky my to v mozgu prepne ze ja za to mozem ,velmi my to ublizuje,nemozem byt ani s rodinou.mam v sebe velky strach ked som s ludmi!preto sa vyhybam.A nemam nic,ani rodinu,pracu,skolu proste nemam NIC!tak som dopadla...uz my asi nic nepomoze.a kabel dakujem ti za radu.

voda909

K psychiatrovi nechcem ist,to je ten problem.Neda sa to nejak odstranit na prirodnej liecbe?nechcem antidepresiva jest

kabel

1. velmi casto sa stava, ze prvy liek nepomoze, je to bezne a neznamena to, ze neexistuje iny liek, ktory pomoze
2. pri neuspechu lieku z jednej skupiny sa skusa liek z inej skupiny, taky zaklad by mal ovladat kazdy psychiater
3. ak si nebola spokojna s vysledkom tejto liecby, treba razne poziadat lekara o zmenu a ak sa nema k cinu, zmenit psychiatra
4. co sa tyka toho, ze mas asi nejaku poruchu v mozgu, tak ano, mas poruchu v mozgu rovnako ako vsetci, co maju zavaznejsie psychicke problemy
5. treba trpezlivost, niekedy treba lieky skusat a kombinovat viackrat, kym sa dostavi uspech, ale redukcia tazkosti sa urcite dosiahnut da

Takze si to premysli, objednaj sa u psychiatra a pokus sa s nim spolupracovat aktivne, musis mu otvorene povedat, ze cipralex nemal nijaky ucinok a ze chces nieco ine, nedavat neurcite odpovede "ja neviem", alebo "mozno trosku a mozno ani nie".
Najdi si lekara, ktoremu budes doverovat, to je zaklad.