Tajne typy na partnera?

Príspevok v téme: Tajne typy na partnera?
Diadia

aneb kde k nemu vobec dojst... kde ste spoznali toho vazho?
som typ zeny ktora je sice navonok silná no potrebujem svojho chlapa aby ma niekedy jednoducho ,,pritiahol pod svoje kridlo a pomojkal,, problem je ze ho nemám a vyzera to tak ze dlho ani mat nebudem.. nikto ma nevie zaujať alebo sa boja ozvat napisat a potom si clovek mysli ze nemaju zaujem...preco chlapi nie su ako kedysi? jednoducho ked sa im niekto paci, idem do toho, vypytam si cislo hoci aj na ulici ved to je uplne zlate no nie dámy? :) to fakt teraz ficia len zoznamky na nete?

Diadia

hihihaha: mam podobný problem :D az nato ze dotyčný nikoho nema az na kopu povinnosti a lepí sa po nom x bab kvoli tomu..jednu dobu bol uplne pritulny, teraz si akurat piseme a inokedy uplne nic...nerozumiem uplne
ked sa nahodou stretneme niekde v skole co nebýva často uplne rozziareny, aj ked ho niekto nastve tak ku mne je vzdy mily a po ostatných bliaka ale ze by sa raz opýtal ci nejdeme niekam vecer alebo co...

hihihaha

Ako zistim ze sa dievcatu pacim ? Lebo lubi sa mi jedna no zadana a nechcem sa davat do reci kym neda znamenie. Potom sa mi lubi dalsia ale tvari sa tak nedobitne. Som posera :D

Diadia na aku VS chodis ?

Prezývka55

Asi nie si pekna alebo co, ja sa peknej prihovorim hockedy aj vonku, nie preto ze by som chcel flirtovat alebo hladal vztah lebo nehladam ale aspon pokecat, musi vsak zaujat, priemer moc sancu nema.

Sejla

A to na facebooku vás cudzí chlapi stuchajú? No mne tak raz za rok napíše/žiada o priateľstvo nejaký pakistanec, či afričan :D

gj

Diadia:
,,stuchol ma na facebooku a potom mi napisal,,

Niektore z Vas su natolko posr*te, neinteligentne alebo neviem co, ze nevedia na danu spravu odpisat vobec nic.
Tak Vam poviem ze radsej toho, kto vam napise, (hlavne na facebooku, kedze tam je to osobnejsie) poslite kade lahsie, ak je vam nesympaticky alebo napise pre Vas hlupost, ako keby ste vobec nemali odpisat!

Cindy35

no napriklad Anglicanky - tie sa nekaslu, pchaju chlapom tel.cislo v bare a dokonca ich neznamych ohmatavaju kade-tade, chlapi maju z nich az strach

Diadia

nie nie je to divne! :D
v dnešnej dobe je to vsetko nejak naopak tusim :D osobný kontakt je ,,divny,, a vsetci len cez internet vedia byt odvážni ... moji rodicia sa zoznámili na výlete v zahraničí a vzdy ked nam mamka hovorila tie historky aky bol oco sa ideme rozpučiť :D tiez by som za par rokov radsej svojim deťom rozprávala ako ma zbalil ich otec ake to bolo úžasne, romantické ako namiesto toho ,,stuchol ma na facebooku a potom mi napisal,, :D

Správnychlap

Vidím ze žienky tuzia po akčných mužoch :)
Ale baby povedzte nebolo by vam čudné ak by od vás pytal muž na ulici kontakt ? Iné je to niekde v čakárni u lekára, v shope ale na ulici ? To nieje také ľahké vás osloviť ako v tých hlúpych amerických filmoch ze sa dvaja dajú do reči na ulici a dohodnú si rande.
Ale zase je pravda ze sú na smiech chalani a muži čo stále dokola melú to ze chcú slušne milé dievča ale hovno preto robia. Treba sa činiť a nie len kecať o tom. Ja keď sa mi baba nejaká páči a viem ze nieje zadaná nemam problém ju osloviť a začať komunikovať.