Silné tetanické záchvaty

Príspevok v téme: Silné tetanické záchvaty
PsychoPrincess

Dobrý večer. Tetaniu mi zistili cca pred rokom aj pol. Cez leto 2012 som mávala tetanické záchvaty takmer každý deň, popri tom som užívala Magne B6 a aj kalcium, občas boli tie záchvaty až také silné, že som si myslela, že ma porazí na mieste... fakt to neprajem nikomu... začala som chodiť ku psychologičke s tým, že mi odporučila, že mám pravidelne dýchať a nemyslieť na to, to bolo asi tak všetko... dá sa povedať, že od jesene 2012 som sa cítila fakt v pohode, občas sa mi chveli ruky, ale inak nič výnimočné... dajme tomu, že rok som nemala žiadne problémy... niekedy začiatkom septembra 2013 ma doma chytil neskutočne silný záchvat, dlho som sa dusila, to bolo strašné, vôbec som nedokázala prijať vzduch, až som bola modrá, od hrôzy som revala, mykalo ma, proste hrôza des, neprajem to nikomu zažiť... rodičia už chceli volať záchranku, no potom ma to akoby mihnutím čarovného prútika z ničoho nič prešlo... teraz cez víkend ma to zas chytilo, v nedeľu ma začalo mykať, až mi bolo do revu... v pondelok som skoro odpadla v meste, z ničoho nič ma začalo dusiť, mykať, dnes ráno ma zas začalo dusiť, lapala som po dychu....aj teraz, keď píšem tento príspevok, sa mi chvejú ruky a srdce mi bije ostošesť... bohužiaľ k neurológovi nemám možnosť v najbližších dňoch ísť, preto by som sa chcela opýtať, či náhodou neviete o nejakej alternatíve, ktorá by mohla ukľudniť môj stav, som z toho už zúfalá... je mi z toho riadne nanič, rok som bola v pohode a teraz som zas v tom =( mám strach, že zas ma čaká ten istý kolobeh ako cez leto 2012...