Škaredá bez mejkapu

Príspevok v téme: Škaredá bez mejkapu
šatnučká20

Ako sa zmieriť s tým že bej mejkapu som špatná? Mám aj akné, ale bez mejkapu sa mi moj ksicht vobec nepáči.. skoro všetky ženy su bez mejkapu škaredé. neviem ked sa namalujem páčim sa každemu chlapovy ale bez neho si myslia že som "chorá" ..vyzerám nevýrazne... proste ráno otras... priateľa nemám, mám 23... ako sa s tým vyrovnať že proste vyrážky, nevýraznosť...

šatnučká20

PHOE no presne to čo hovoríš... mám na mysli.. načo sa pekne namalujem..on si mysli joj aka si krásna ake mas krasne oči a pery..a potom nič oči ako mlok a pery priemerne.. vlasy vyfukaš a ked nie tak len take splasnute škuty na hlave... alebo čo.. ja nehovorím že všetky su špatné ..ale takých 70% je s make upom dobrá 8.5 až 10tky ..a bež neho su ako duchovia ...

phoe

Lilli lebo im odmala pomaly už tlačia do hlavy, že ked nie sú pekné, nestoja za nič a chlap ich nebude chcieť. A muži svoj záujem o ženy zuzili tuším len na sex, ako tak pozorujem mladšie ročníky.

MultiLevel

no ked si budes o sebe hovorit, aka si strasna spata, tak to ti zarucene pomoze.....ach...
s akne bojujes uz kolke roky, presla si aj komplet zmenou stravy niekedy?
Zacni inak o sebe premyslat, lebo ten negativny postoj ti uz len pomaha, len co je pravda

phoe

Proste ja to už nerozoznam, či to je prírodné či umelé, a ako oceniť že si niekto kúpi pekne vlasy? Čo je na tom, že ma na to peniaze? Vidím pekne vlasy a poviem si, he, určite umelé...a čo chudáci chlapi, veď tí musia byť z toho frustrovaní. Nájde si peknú babu a ráno je z nej spata.

šatnučká20

vy to nechapeme... vam sa hovori ked mate dobru plet.. ale mna to už j*be že od 15 sa taham s akné... a všetko som už skusila..a naco mám klamať chlapov ktorý ma chcu že son pekná a ked mi hovoria joj ty si krásna a pod. a potom keby ma videli ani sa im nepostavý.. nemam vobec chuť sa potom o seba starať..naco ked som spaťná sivá myš...

phoe

Inak ja mám pocit že na Slovensku je pekná každá druhá. A tie čo nie sú, sa dorobia. Dnes son videla babu, čo mala nadpojene vlasy. Videla som ten spoj. Neviem prečo, ale prišlo mi to úplne nechutné. Aj nechty a umelé mihalnice, veľké ako na kravskom oku. A potom existujú prirodzene krásne baby, ktoré sa nezmachlia a vyzerá to už čudne :) že povedzme má výnimočne krásne vlastne vlasy, ale medzi tymi umelinami si to nikto ani nevšimne.

MultiLevel

Poznam dievcata, ktore omnoho krajsie vyzeraju bez make upu. Su take jemnucke, kdezto s kilom spiraly na mihalniciach vyzeraju dost lacno...
A potom su take, z ktorych sa stavaju sive mysky, ked zhodia tony toho sajrajtu...Jedine, co by som takym zenam poradila je - zmierit a potrenovat na sebavedomi :) To ako vyzeras po odmalovani absolutne nezmenis, nebolo by preto rozumnejsie sa s tym vyrovnat?

phoe

Mne sa nepáčia zmalovane ženy. Vždy si predstavím ako asi vyzerá bez neho. Ja si dávam mejkap len z donutenia, aby som neterorizovala precitlivene okolie, ktoré nenamalovanu ženu považujú za asociala :D ale len občas.