Mozem to sposobovat ja?

matusk

No s tym castejsim sexom to nevidim ruzovo, vsak ked sme v zaciatkoch nemali casty sex, tak ho nebudeme mat ani teraz. A nemyslim, ze nejakou masturbaciou sa to da vyriesit, lebo som cital ze prave castejsia masturbacia moze byt skor na skodu. Castym sexom by sa to podla mna upravilo, lenze pri tej frekvencii par krat za mesiac, hmm. Treba to prijat tak ako to je, neda sa s tym nic robit, neuznavam take praktiky ze zahnut, alebo nehat tak pekny vztah, kvoli castejsiemu sexu.

MultiLevel

ja si tiez myslim, ze takyto vztah nema dlhe trvanie, nech to budu hoc ako predlzovat. Prosto tieto veci musia byt v rovnovahe, inak bude vzdy jeden nestastny. Ale ak by to predsa len skusili, mohli by s tym nieco robit...ona by mohla brat rozne prirodne doplnky na podporu chuti na sex, zahodit vsetky antiky a neviem ake hormonalne masticky...

Dadula56

Lenze oni su spolu uz niekolko rokov, castejsi sex uz nepride. On jednoducho nema ako trenovat vydrz.
A sex raz mesacne?Ja nehovorim, ze sa ma dievca do toho nutit, lenze ak je tu uz az taky nepomer, tak ten vztah jednoducho na tejto rovine fungovat nemoze. On aj tu pise, ze prestal ju s tym otravovat a spraval sa ukazkovo, ale pomaha to iba malicko.

MultiLevel

wauu, netusila som, ze si tu uz niekedy prispeval :) Dik Dadula...ja tu nesledujem uzivatelov, ani temy, takze som netusila
Nuz, ak je to tak ako pise Dadula, tak bohuzial si jej to zrejme aj dost znechutil cele. A naozaj ak nie je sexualne zalozena, tak s tym nepohnes. Tam moze byt strasne vela pricin preco to tak je. Ci uz HAK, alebo tvoje neustale dobiedzanie o to, natlak...ak k tomu este aj malo vydrzis, tak koniec.
Co sa tyka vydrze, kazdy chlap s tym moze pracovat. To apson tvrdi ten moj. Treba cvicit kegelove cviky a celkovo, naucit sa ovladat...k tomu by bol dobry castejsi sex, ale to pride zrejme casom. V prvom rade prestante celkovo preberat sex. Nezacinaj tu temu, nechci to stale rozoberat, a hlavne netlac ju do sexu. Daj jej pocitit, ze ju lubis a ze ju nechces nasilu tlacit do veci, v ktorych sa citi neprijemne. Naznac jej, ze najblizsie sa budete milovat az ona bude mat chut. Takto nebude pod tlakom a stresom...teda apson podla mna a sudim to aj podla kamosky, ktora ma presne tento problem. Ona je rada, ak maju sex, ale tak raz mesacne a doslova nenavidi, ak ju do toho chlap nuti, lebo on potrebuje. Ked ju necha na pokoji, tak aj sama pride za nim :) skus :)

Dadula56

Z toho, co si tu o tom popisal aj v inych temach je jasne to, ze ona nie je sexualne zalozena. A to sa este vystupnovalo tym, ze stale si do nej o tom sexe hucal. Neskor si sa zrejme snazil byt aj ohladuplny atd. ale momentalne ste v takom stave, ze hocico spojene so sexom ju uz na tebe irituje. Teda aj ked si chcel kupovat vibratory, robit prekvapenia, ozivovat sex - nepomoze to. Jednoducho sa musis zmierit s tym, ze ju sex az tak nezaujima. Moze to byt aj tebou, ale nemusi. Skor si myslim, ze nie je. Snahu si mal, lenze z jej strany je to skor "odtrpenie si" suloze. Berie to ako vymenu za to, ze ma s tebou v inych oblastiach fungujuci vztah. Na tvojom mieste by som uz neriesila, ci mas dlhise vydrzat a ozivit sex. Kebyze je to v tom, tak je tomu napomocna aj ona. Ziaden chlap nespadol z neba taky, ze vedel okamizte privadzat zenu k multiorgazmom a vydrzat pol hodinu. Ona nema zaujem. Bodka. Tazko sa to prijima, ja ti verim, ale lepsie by bolo, kebyze to uz riesis z tejto strany-ako definitvny stav vasho sexualneho zivota teraz. V buducnosti sa to zrejme zhorsi. A este ked sa pytas-nie, nema rozhadzane hormony kvoli HAK, ktoru brala pred rokmi. Moze ich mat rozhadzane, ale bez vplyvu HAK. Nizka sexualna tuzba nemusi byt problem zdravotny-niekto sa tak narodi.

matusk

dakujem vam za vase nazory. Su zaujimave. Priatelke som dnes povedal, ze ma pritahuje (aj ked ona stale lamentuje ako zle vyzera, ze musi schudnut atd.), ale vravim, ze mne to neprekaza (samozrejme mam tiez nejake hranice) a ze sa mi paci. A patricne to davam aj najavo. Ona mi nato, ze aj ja ju pritahujem, ale nato som jej povedal, ze ide z jej strany vacsinou len o reci ako o skutky, lebo mam taky pocit, ze vacsinou vsetko zacinam ja. aj pri bozkavani konci vzdy prva. Nechapem, ja by som sa bozkaval aj dlhsie, ale ona to prerusi, samozrejme ked je vzrusena tak uz sa bozkava.
aj som sa zacal chovat viac milsie, pozornejsie a o trosicku sa to zlepsilo, ta nasa mesacna frekvencia :D . ked sa o tom bavime, tak povie, ze zas s tym zacinam a ze vsetko zvalujem na nu.
a sex so mnou zazila asi tak parkrat taky dobry, da sa to na ruke spocitat a to chodime uz par rokov spolu. ja som moc rychly a nic z toho ona nema, ale vzdy ju dorobim.
Som jej aj vravel, nech mi s tou vydrzou pomoze a bude sex lepsi, ale tak neviem, ked vacsinou zvadzanie a sex iniciujem ja, ci by to bolo uspesne.
ja som rozmyslal, ci nemoze mat rozhadzane hormony z HAK, ktoru brala par rokov dozadu alebo aj z hormonalnych masti, ktore si niekedy dava, kedze trpi atopickym ekzemom. Myslim si ale, ze problem som ja :/

MultiLevel

sususu, ja ani netvrdim, ze mam pravdu :-) Ja len pisem vseobecne veci, ktore neplatia dokonca ani na mna :-) Ale poznam baby, na ktore sedi kazdy jeden bod mojho komentu ;-)

phoe

Vsimas si ju sexuálne v priebehu celého dňa alebo len ked chceš sex ? Vytvaras vhodnú atmosféru? Si na ňu milý aj celkovo? Môže byť, že ju nepritahujes, že jej vadí niečo na správaní, na vyzore. Možno je unavená. Možno znudena. Sex je pre ženu viac zážitok ako uspokojenie potreby.