Detoxikacia tela!

Príspevok v téme: Detoxikacia tela!
Matka872

Zdravím všetkých.
ja som tu uz pisala ohladom dlhsieho kasla, po prechladnuti.Liecim si ho nakvapkanim propolisu na kocku cukru.Za posledne 3 dni vidim dost velky rozdiel, kasel sa zmiernil o dost.Bola som včera u lekára na vyšetrenie.Vsetko mam v poriadku.Nenasiel mi pristroj ziadne ochorenie v plucach a prieduskach.Je to normalny diplomovany lekar, ktory sa zaobera aj cinskou medicinou.Odporučil mi detoxikaciu tela.Mala by sa mi aj plet upravit :) Chcela by som vedieť či má niekto s touto metodou skúsenosti, a či ste sa nevyhadzali na tvári.Lebo práve toho sa velmi bojím :-(((((
Za vsetky vaše reakcie Ďakujem ;-)

Matka872

Redbatica2

Je to detoxikacia tabletkami od starlife, mam napísané že :anti-parasite, yucca star,psyllium star,CaMgZn3.
Všetko na prečistenie.

redbatica2

nenapisala si o aku metodu ide... je mnozstvo sposobov detoxikacie tela... najskor by si mala vycistit creva, potom pecen, lymfu, klby atd... ale najskor to crevo...

a vyrazky mozu a nemusia byt sprievodnym znakom cistenia tela... lebo najvacsi organ tela je koža a na nej vidno aj stav naseho fyzickeho i psychickeho vnutra...