Váš názor na fejk kabelky drahých značiek

Príspevok v téme: Váš názor na fejk kabelky drahých značiek
zuska-bluzka

Ahojte, chcem sa opýtať aký je Váš názor na fejky (nie len kabelky ale celkovo) drahých značiek? sama nosím originálne a je pre mňa tak nejak nepochopiteľné kupovať si fejky aby sa slečny nimi prezentovali aj keď na originál nemajú. no na druhej strane je ich vídať v uliciach toľko, že sa zrejme musia niekomu páčiť. čo vy na ne?

cardinka

ja neznasam fejky, je to trapne. momentalne som spokojna s eshopom novakabelka, odkial si pravidelne objednavam kozene kabelky rozneho druhu, no mam aj origos M.Kors. som spokojna.

ALmoris

caute, ja som zastanca nazoru: fejky su trapne, mali by to zakazat, bud na to mam alebo nie a nehram sa na majstra sveta pred okolim. ved to je smiesne nemyslite? :D daju sa kupit znackove aj neznackove krasne vkusne kabelky :) ja vacsinou objednavam uz z netu, napr. novakabelka.sk mam osvedceny uz niekolkokrat

Mykyska

No, ono je taky dost jasný, že si to nemůže dovolit každý, viz tyto brands4u.sk. Proto by meli podporovat mensi znacky a nekupovat fejky z cinske podrazky. :)

ebi777

ja neviem, čo tu viete toľko riešiť s tými fejk kabelkami

za 1000 eur by som si ani ja nekúpila ani kabelku, ani lodičky
možno keby som bola členkou predstavenstva :D a zarábala tak nejakých 28 000 eur mesačne ;-), jedine vtedy, no ale ktovie, či by to tak bolo.

ale nad čím rozmýšľam teraz je, že prečo naši poslanci nosia hodinky za 10 000 eur? hmm, azda nie z našich daní si to môžu dovoliť? :-)

Maoam

lodicky za 1000 eur, to by som sa kukla a opytala sa, co to ma znamenat, lebo osobne neviem, co s nimi...za tie prachy si kupim laptop