Poradte vytrhnuty zub

Príspevok v téme: Poradte vytrhnuty zub
Lenkaaaaaaa1

Dobry den, prosim VAs velmi pekne. Dneska som bola u zubara, bolela ma 6-stka hore. Zub bol plombovany a uz ma velmi bolel aj na poklop. Zubar mi teda pichol anestezu a ze mi zo zubu vytiahne nervy , ja som nesuhlasila a rozhodla som sa zub vytrhnut. Nato zubar zareagoval velmi podrazdene, ze mi zub nevytrhne a nech si to rozmyslim./uz som raz mala od neho tahane nervy a dostala som silny zapal a zub nakoniec musel vytrhnut/. Prave preto som sa rozhodla pre extrakciu. Po 5 minutach ked som mu povedala, ze zub ide von, ostal strasne nervozny, krical na mna a ako trhal zub tak ho zlomil. Mam pocit, ze to urobil narocky, velmi placem som uplne v soku z jeho spravania. Prosim Vas preco sa zub zlomil? Mohol to spravit v nervoch zubar? Prosim robil mi aj snimku bojim sa , ze mi tam nechal koren poradte. Pridavam aj link na snimku ,hore vytrhnuteho zuba
www.modrykonik.sk

Lenkaaaaaaa1

Ved aj idem od neho prec, len pockam kym sa mi zhoji tato rana, zajtra si idem dat spravit aj inde rtg preistotu, lebo sa bojim, ze mi tam koren ostal, aj ked zubar tvrdi ze to koren nieje ja mu vobec neverim

Anny BA

Podľa mňa sa zub môže zlomiť, keď sa ťahá, nemuselo to byť náročky. Každopádne by som si nenechala na seba kričať a určite by som toho zubára niekde nahlásila alebo prinajmenšom od neho išla preč k inému, takéto chovanie sa Vám nikde v západných krajinách nemôže stať a keď áno, tak zubár týmto končí, je to známka totálnej neprofesionálnosti..