Nemám chuť žiť ani dovod

Príspevok v téme: Nemám chuť žiť ani dovod
klaudiqueee

Pomožte mi ,neviem čo mám robiť.Okrem toho že som obyčajne dievča,ani škareda ani tučna ani nie štetka.
Nemam chutť žiť,pretože si myslim že moja existencia na tomto svete je zbytočna.Myslim si že je stranše vela ludi na svete,mladych,študentov,nezamestnanych aj vš-kolákov ktory si nevedia najst pracu.Nepatrim ktym ludom co sa ucia ,ani ktyym čo maju zle znamky.Vdaka mojej sikovnsti mam dobre znamky,opisovanim a podbne.Vratim sa ktej praci,myslim si že iked zmaturujem pri mojej snahe učiť sa to daleko nedotiahnem apo dalsie aka je šanca že sa zamestnám ako vysokoškolak? Už teraz su rady na uradoch prace.Nemam dovod žiť,vážne.Nieje to tak?.Ešte prechadzakm tazkym obdobim ked som stratila osobu sktorou si život bez nej neviem predstaviť .Moja \\\"sestra\\\" ma krasne okašlala,boli sme velmi dobre kamošky ale všetko je preč mne strašne chyba ,strašne ju lubim ,moju malu sestričku,ale to čo mi spravila sa neda odpustiť..Lenže neviem bez nej žiť dýchať robiť..
Dalej je tu rodiana,oco mi doveruje a mamaa tiež ,preto namna nedoliehaju ,/aj tak mam 1,2,3ky znamky/ veria mi,a myslia si že som postivy student,lenže tak to nieje,,nechcem im sposobovaťť smutok ani nič podobne..vlastne kvoli nim som si nikdy nič neskusala spraviť,Bojim sa ich reakcie ale nie zo strachu zbitky ale zo strachu čo si omne pomyslia..Ja fakt neviem.Prosim poradte mi ,dajte mi dajaku radu,mam veriť v boha? mam si najsť hoby? prinutu sa ucit? čo čo čo? Nejaku malu nadej v mojom dokašlanom živote potrebujem....dovod žiť ..PROSIM poradte mi :)

čo?

Tomuto ty hovoríš dokašlaný život??? Čo budeš hovoriť potom keď prídu ozajstné problémy, ach jaj...
Áno choď sa radšej učiť alebo športovať a nevymýšlaj blbosti.

TinaM

ty sa velmi nudis a asi nepoznas ozajstne problemy. Mala by si si to uzivat. Tvaris sa, ze filozofujes o zmysle zivota, ale ani len to nerobis, lebo nie si schopna ziadnych argumentov. Si unudena pubertiacka. Mozes dufat, ze z toho vyrasties, alebo sa konecne zamyslis a zacnes si uzivat to vsetko co mas. Je len na tebe, ci v zivote nieco dosiahnes, my ti tu neporadime, co mas robit.