Opäť začať?

Príspevok v téme: Opäť začať?
Mann

Ahojte, mám taký /"menší"/ problém...Nie veľmi dávno som sa zaľúbil do jednej nemenovanej osoby, všetko šlo ako malo, stretávali sme sa atp, ale samozrejme ona ešte nevedela a ani do teraz nevie, že som sa do nej zaľúbil. Nedávno mala ťažšie obdobie a myslím si, že aj pretrváva...No a paradoxom je, že ona je sa zaľúbil do iného, ale on ju akosi odmieta, a to ma tak trošku trápi, že či to má aj zmysel jej povedať to čo cítim k nej...Ale bohužiaľ ja hlupák som sa jej pár týždňov ani neozýval/nepísal. Teraz sa cítim trošku viac než čudne. Tak chcem počuj váš názor/radu, že či by som ju mal niekde pozvať, porozprávať sa o tom, že čo je medzi nami, alebo s tým ešte počkať. Predom ďakujem za vaše rady & že ste si dali tú námahu si to prečítať.

Klaudi DiDi

Ahoj no ja si mislim že najlepsie by si urobil keby že ju niekde pozveš a proste je povieš čo k nej citiš možno to citi rovnako len ti to nepovie :-) Ono ju to teraz štve že ten druhy chalan ju odmieta ale ver že najlepsia zaplata na zlomene srdce je najst si ineho ;-) Proste si myslim že by si to lutoval asi keby si to ani neskusil. Takto si budeš naistom... Hlavne ako chalan by si sa jej mal ozvat mozno prave na to čaka :-) Osud to ti je vrtkava vec:-) Drzim palčeky aby to višlo ;-)