Slabosť, točenie hlavy, únava

Príspevok v téme: Slabosť, točenie hlavy, únava
nifo

Dobrý deň, už dlhšiu dobu som spozorovala na sebe čudné veci,ktoré sa mi pred tým nikdy nediali a chcela som vás poprosiť,že ak má niekto skúsenosti s niečím podobným by mi mohol poradiť,pomôcť :-) Najskôr to začalo len nevinným krutenim hlavy,no teraz sa mi hlava točí už pravidelne celý deň, pri každom zodvihnuti sa zo stoličky alebo keď lezim a idem sa postaviť.Aj keď si najskôr sadnem a až potom sa pokostavím sa mi točí tá hlava.Celý deň má boli a ide mi vybuchnúť. Som slabá ,a unavená,najradšej by som prespala celý deň..Nevladzem sa držať na nohác. Cítim sa ako dehidrovana a aj keď vypijem za deň 3 litre vody mám stále sucho v ústach.Je mi v kuse teplo,no napriek tomu mám husiu kožu na celom tele a na hlave a keď sa oblecem mi je teplo..Je čudné,lebo v podstate celé dní len spim, nepotrebujem ani jesť ani chodiť na WC,jediné na čo sa zmozem je si ísť uvariť čaj a zobrať minerálku..Spim,chudnem,blednem a slabnem……Už nič iné nerobím……Prosím vás ak mi niekto vie poradiť tak nech sa ozve,budem vďačná za každú radu ;-)

nifo

Ja ju zajtra navštívim a nenechám sa odbiť,lebo mňa tiež vždy tak odborné pri každej návšteve..Snáď to nebude nič vážne,chcela som počuť len nejaké skúsenosti ľudí.

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik v crevach. Chybajuce si musis doplnit, inac telo nevie poriadne stravit jedlo a vytazit potrebne ziviny z neho.
Pri znicenej crevnej flore antibiotikami miesto uzitocnych probiotik,
co ti pomahaju travit, vyrabaju vitaminy a ziviny pre telo a hlavne hromady obrannych latok,
tam mas skodlive mikroby, co jedlo len kazia,a produkuju rozne toxiny, co ta otravuju a ziadne ochranne latky.

lilyiankaa

radšej ju navštív a toto všetko jej povedz ... ja som u mojej šťastie nemala, stále ma posielala preč s tým, že mi nič nie je .. u mňa trvalo polroka, kým som sa z toho dostala .. polroka zo mňa bola živá mŕtvola ... nenechaj to zájsť tak ďaleko .. choď za doktorkou čo najskôr a nenechaj sa odbiť .. mne sa postupom času žalúdok a črevá zlepšovali, ale veľmi som pochudla a zjedla som max. jednu výživu denne, no strach a hrôza ...

nifo

No to praveze neviem čo mi je.Ale keď sa logicky zamyslím nad tvojou odpoveďou mi to dáva aj zmysel,lebo v poslednej dobe,respektíve už 3 roky užívam strašnú hromadu liekov..A neviem či mám navštíviť obvodnu lekárku alebo nie……

lilyiankaa

nemáš problémy so žalúdkom alebo črevami? mne takto bývalo, keď som bola "predávkovaná" antibiotikami a tým pádom som mala zničený žalúdok i črevnú mikroflóru.. bola som slabá, bledá, len by som spala, nedokázala som sa ani postaviť, skoro som ani nevnímala a nič som nejedla