Sklerodermia

Príspevok v téme: Sklerodermia
sklerodermia

Mam podozrenie na sklerodermiu, mam taky flak na nohe, na boku pri pate. Na testy este nemozem ist lebo nebudem doma asi mesiac tak sa chcem opytat niekoho so sklerodermiu, ked mate ten flak tak on stvrdne? mozem tu stvrdnutu kozu zosupat? podarilo sa mi to v kupelni pod teplou vodou. A ked to zosupem tak sa tam ukaze taka cervena jemna tenka koza. Mozno je to blbost ale fakt neviem nikde na internete naist ci sa da ten flak zosupat. ci je vobec sklerodemia to ze mate taku zhrubnutu ohranicenu kozu. dakujem za odpoved

RNG

Nuz podla mojich lekarskych zdrojov, znacna cast sklerodermii sa vyliecit da. Nuz ale to su moje lekarske zdroje, nie vase...

Sklerodermia

dakujem za odpovede hoci áno jedna nebola k môjmu problému, neviem či mam sklerodermiu, ak ju mam je mi jedno co to spôsobuje, kedze sa to uz neda vyliečiť, iba som chcela vedieť najlepšie od niekoho kto tým trpí, či sa sklerodermia na začiatku prejavuje tak ako mne. ak nie, tak potom to asi nemam a nemam co riešiť a nemusim stresovat kým sa na tie testy dostanem.

RNG

Sclerodermia nie je sposobena stravou, ale mikrobami, najma virusami, ale moze to byt aj v spolupraci s inymi mikrobami a dokonca casto prispievaju do toho aj parazity, ako aj pri mnohych tZv "autoimunnych " chorobach a rakovinach..

vitavi

Sklerodermia je choroba milovníkov kuracieho mäsa, syrov, vajec, udenín, bravčového, stužených "rastliných " tukov, čokolády, sušienok a koláčkov, mliečnych a mäsových výrobkov.
Usadeniny tvrdnú po pečenom, slanom a suchom jedle.

Sklerodermia

To viem ze nie je flak ale neviem ako mam opisat. Je to ohranicena lezia cervenej farby ktora zacne casom tvrdnut, cize sa tam tvori zhrubnuta siva koza... ale mne sa to podarilo v kupelni v teplom kupeli zosupat, teda moze to byt sklerodermia? Po zosupani sa mi znova ukazala taka cervena jemna koza... ja netusim co to je. ved to ani nevyzera ako zapal, neboli to, niekedy to byva teplejsie ale teraz uz ani nie... ja som videla sklerodemiu, ked uz z toho bola jazva ale nikdy som nevidela zacinajucu sklerodemiu, chcela som len vediet ci to moze byt zacinajuca sklerodermia, teda ci sa z toho po case moze spravit ta jazva

RNG

Sclerodermia je nielenze flak, ale znacne zvysena sediva koza na tom mieste. Ked zmizne, tj telo znici mikroby, co to sposobuju, zostanu na tom mieste jazvy.