Som zly hostitel a neviem to prekonat

Príspevok v téme: Som zly hostitel a neviem to prekonat
elffina

Neviem sa tesit z navstev, citim velky stres, ovlada ma pocit sialenstva, citim, ze mi naburavaju moje sukromie, a neviem, ako to prekonat, aj ked sa snazim.

par krat do roka musim par rodinnych navstev zniest u mna doma, ale je to cista katastrofa, Cely cas cakam, kedy odidu, neviem sa z nich tesit, aj ked ich mam rada, citim sa ohrozena, obmedzovana, som zly hostitel, iba kava a voda, a neviem sa toho pocitu zbavit. Potom ked odidu, citim velku ulavu, ale na druhej strane ma mrzi, aky som zly hostitel.

Napriklad, mam psika, oni su nepsickari, tak musim davat pozor na mojho psika, aby sa k nim nepriblizoval, aj ked je to cisto domaci psik,
musim sa tvarit, ako ma zaujimaju ich temy, aj ked ani neviem, o com sa bavia, len prikyvujem, lebo ma to nezaujima, telku vypinam, aj ked ja ju mam cely den pustenu ako kulisu, davam si pozor, co hovorim, lebo moj humor nechapu, a nechcem im ublizit,
pytaju sa ma na take veci, na ktore nechcem odpovedat, lebo ja nie som taka zdielna, a tak musim tocit nezmysli, aby som odputala ich otazky, ja sa celkovo velmi nezdvoverujem, preto ich otazky su pre mna nepripustne, aj ked oni to tak nevidia

Sejla

Chápem, ale tak to sa nevieš pár krát do roka pretvarovať? Však to robí skoro každý, len niekomu sa to páči, lebo sa radi predvádzajú. No ak ti to tak vadí, tak prečo ich zakaždým nevezmeš niekam von, do reštaurácie napríklad?