90 dňovka začínam

erka2412

kilecko ja tiež nemám dvojku knižku iba jednotku , ale v tej dvojke je len to že nemáš jesť všetko spolu ale ako keby delenú stravu kamoška ju mala tak som sa tam trocha kuk . dakujem za podporu dúfam že to zvládnem .

kilecko

Ahoj ERKA mozem Ta takto oslovovat bez tych cisiel

Ja mam 47 rokov meriam 175 vaha 75kg a bude mi stacit ked schudnem na 67kg menej ani nechcem mat na moju vysku ,ked by som schudla viac necitila by som sa dobre ,ale budem mat co robit ,aby som to zhodila ,minuly rok sa mi to podarilo a to som zhadzovala z vahy 79kg a v juny so uz tych 67 kg mala a to som drzala iba 90 dni tu dietu potom som jedla normalne akurat som sa neprejedala a ako pisali v knizke ja som fakt po tych 90 dni zhodila este 3kg.

MAS tu knizku aj druhy diel po 90 ako dalej ,ja ju nemam .

Tak doschudnutia od zajtra cakam ta neboj zvladneme to v lete budeme light do plaviek.

erka2412

kilecko ja mám 38 rkov a váhu 78 kg a výšku 165 takže aspon 18 kg by som chcela dať dole .Mám čo robiť ....

kilecko

Ja ju drzim od utorka uz budem mat 3 den za sebou uplne v pohode tiez som ju drzala a schudla som ja sice chudnem na teme kamaratky na chudnutie ,ale mrknem sem ERKA ako sa ti dari napis vek ,vahu a terajsie kila ,mozme si radit v receptoch

A ostatne co ste zacali chudnut od 6.1. ako sa vam dari napiste
doschudnutia

erka2412

Ahoj baby . Tak idem aj ja znova začať s touto dietkou. Držala som ju asi pred 2 rokmi .Zhodila som vtedy 10 kg . Potom prišli zdravotné problémy a kilečka boli späť vdaka operácií. Tak to teraz idem dať nanovo .Dufam že to pojde . Začínam 10.1.

Kvietok227

ahojky baby :) prepáčte za odmlčanie ale doma boli stresy :) som veľmi rada že sa chce niekto pridať mne to zatiaľ drží až na zopár prehreškov :)
len teraz od zajtra musím dať tzv. dietu modeliek 3 dňovú lebo ideme na ples a treba tie 3 kila dať rýchlejšie dole no potom pokračujem normalne :) ako vám to ide ??

mimus

Od 6.1. sa pridavam aj ja :) môžem?
S dietami moc skusenosti nemám. ..takze sa chcem
opytat, ci niekedy jedlo staci nahradit polotucnym mliekom..

koalka

ahojte holky,
ja by som sa k vám rada tiež pridala, tiež od 6.1.
Tiež som už raz držala túto dietu ale po 2 týždňoch som to vzdala :(

kilecko

Kvietok 227 nie nevarila som si presne podla tejto knihy ,ale mam ju doma drzala som sa len bielkovinoveho ,skroboveho,uhlohydratoveho a vitaminoveho dna a v ten den som jedla jedlo v ramci dovoleneho a vodne dni su super su 3 a vydrzala som ich v pohode ale inac zopar receptov z tej knizky som varila napriklad indicke placky a vo vitaminovom dni som si varila zeleninove kremove polievky a ked boli v uhlohydratovom dni na veceru kolace pojedla som vsetky vianocne suche kolace pocas diety inac kazdemu ta dieta inac zabera ja som dala dole za prvy mesiac 6 kg dcera 2kg a ja potom uz menej ,ona zas viac treba len vydrzat 90 dni a vysledok sa dostavy