Liek na rakovinu!?

Maoam

tieto diskusie vzdy nieco prinesu, minimalne informacie od fundovanych osob (ako napr. Ilek) o veciach, ktore by sa laik inak nemal ako dozvediet

GoFruit

Prezyvka tak asi zle citam ale mala som pocit ze llek napisala vitari ze je blbost co pise a nejdem to tu uz rozoberat. Tieto diskusie su o nicom. Chcela som len prispiet s vlastnou skusenostou a uz naozaj koncim lebo je to cele zle takto sa hadat. Ja som super stastna zijem uzasny krasny zivot a nemienim si robit zlu naladu. Chcem sa i nadalej tesit a mat radost z toho aky je krasny den a ake je vsetko uzasne. Majte sa tu krasne a vela stastia a hlavne llek. Aby si nemyslela ze som tu chcela na nu utocit.

Maoam

GoFruit, pokial viem, teda moja osobna skusenost je ta, ze ziadny lekar ta nemoze k nicomu, co ty sama nechces, prinutit. Mas vzdy volbu odist alebo nesuhlasit, ked to uznas za vhodne, rovnako prerusit alebo ani nezacat liecbu, nim odporucanu ci nariadenu. Koniec koncov sa beztak ty sama rozhodnes, ci ano alebo nie.
Samozrejme lekar ma takisto pravo odmietnut ta liecit.
Mozno je to u teba uz nieco ako utkvela predstava a mozno privela citas na roznych forach a neviem z akych zdrojov cerpas svoje presvedcenia.
Menej je niekedy viac. Kedze ste doma zdravi, tak sa z toho tes a uzivaj, vsak sa mas z coho tesit a mate vela planov.

llek

Nemam v umysle nahanat niekomu strach, to tu robia ini pripievatelia. Toto forum je o heterogenite nazorov, preto je to forum. Vela ludi, vela nazorov, skusenosti a pohladov Ja tebe ani tvojmu malemu nic zle nezelam. Ale ako pise Moam. Zijeme v prostredi a v krajinach ktore mame, jeme to co si mozeme kupovat, do divej prirody sa uz vacsina z nas nevrati a nikto neuchrani svoje deti ani seba, aby nic zle nevdychol a nezjedol. To je iluzia, inak by sme museli zit kazdy v svojej sukromnej bubline, ale co by to bol za zivot. Ja si rasej nuzivam a az tak moc mnohe veci neriesim. Dnes som zdrava a zjtra to nemusi platit, lebo naozaj nikto nikdy nevie.

GoFruit

Maoam lebo mam pocit ze to je jediny argument lekarov - ze ked nebudes robit co ti povedia tak to bude mat nasledky. Ked nezaockujem tak moje dieta tazko ochorie. Ja sice tuto skusenost nemam ale citam to na forach v diskusiach. Ja sa praveze nebojim inac by som bola medzi rodicmi co ockuju. Alebo co ich potom dozenie k tomu. Predsalen ich je mnoho co vahaju a nechcu to ale pocuvam od nich stale ten argument ze ked ho ale nedam zaockovat, sanca ze dostane blabla je blabla.

Hm ja yiez neviem co jedla tvoja znama a ja ani nikde netvrdim ze raw strava mi pomoze predist rakovine na 100%. Ale myslim si ze je to jeden z faktorov ktory mozu pomoct predist. Ale ako hovorim tych faktorov je podla mna x dalsich ako psychika a traumy z detstva a emocie a vonkajsie toxiny....a neverim ze choroba si len tak vznikne z nicoho a takisto to hadzanie zodpovednosti len ma genetiku. Ale ja sa tu rozhodne nechcem hadat. Okey piece.

Prezyvka55

GoFruit never vsetkemu co sa popise v konspiracnych teoriach a na internete.

Samozrejme je na tebe ako budes viest svoj zivot. Ja pracujem a ponukam jednu cestu to su lieky a ich testovanie( nie na zvieratach alebo ludoch :D) aby nedoslo k omylu testujem latky checmickymi reakciu (len aby si malo predstavu).

No a nikomu tie lieky nenanucujem, poviem len to co si o tom myslim, ak so mnov niekto nesuhlasi dobre kazdy ma moznost sa rozhodnut.

Ale je vzdy fajn ked tych moznosti mas viac, tak si mozes potom vybrat podla preferencii ze ci chces liek alebo vakcinu alebo k tomu budes pristupovat inak inou cestou.

V kazdom pripade kydat na lieky je kondraproduktivne pre teba a za dalsie dehonestujuce pre ludoch co sa na tom podielaju pritom ponukaju ludstvu dalsiu moznost, nie povinnost.

Povinnost si vybavte s politikmu to je ich zodpovednost ake zakony vam spravia, ked si narod zvoli debilov(napriklad smer) potom je jasne ze narod ide do prdele a su zle zakony. Volte preto politikov co rezprezentuju vase nazory.

Liek sam o sebe nie je zla moznost a je dobre ze taku moznost ludstvo ma.

GoFruit

A posledna vec naozaj sa mi nechce verit ze rakovina alebo akakolvek ina choroba vobec nezavisi od vonkajsich faktorov ako vzduch, jedlo, povaha ci emocie atd. Ako pise llek. Toto je nieco co nemoze ziaden vedec tvrdit pretoze to je nedokazatelne.

Maoam

GoFruit, tak to uz neviem, zila cely zivot na vidieku a teraz roky v malom meste a o tom, co nuchala a presne jedla ti neviem vela povedat (akurat, ze striktne na raw-strave je dlhe roky), kedze ju poznam iba styri roky a nezila som s nou v jednej domacnosti.