Miluje dve, ktorá?

Príspevok v téme: Miluje dve, ktorá?
Prestonka

Zamilovala som sa do svojho kamaráta, neviem ako je na tom on. Bozkávame sa spolu, spali sme spolu, chodíme von. z minulosti má dievča, ktoré miluje, avšak ona ho nechce, pritom ho stále namotáva a drží si ho na háčiku. on sa nevie rozhodnúť ktorá, či ja alebo ona? Poradte čo mám robiť? Bojovať, či nechať naňho nech sa rozhodne alebo sa naňho úplne vykašľať? Každopádne, nechcem oňho prísť, je pre mňa všetkým!

jacki

no ja by som s takym chlapom nebola,ktory by ma vyuzival len na to jedno,a mal zaujem o inu,to predsa nieje ziadny vztah.Z toho co si napisala,ta ma len na sex presne,ako napisala lyli,vyhovujes mu len na sex,a presne srdcom a myslou ma zaujem onu.

lilyiankaa

je len na tebe čo spravíš ... ja by som na tvojom mieste s ním nebola a aj keby ma chcel, ja jeho nie .... ty časom zistíš prečo .... ty vidíš len tú lásku, ale nevidíš ďalej

lilyiankaa

mne sa na tom proste nepáči to, že ste kamoši a spíte spolu ... podľa mňa ona motá jeho a on zase teba ...tak si myslím ..... môj názor je, že každý z vás by si mal nájsť niekoho iného...

sančopančo

to kde sme aby si chalan vyberal?? dam ti otazku, vyspis sa s nim, si kedykolvek po ruke, ochotna, spravis vsetko co chce, o co ma vlastne chalan bojovat? nerob zo seba hus a tym ta nechcem urazat, ale ver tomu ze ho tym len odplasujes od seba

Prestonka

Nechodil s nou, ale ona si ho motá velmi dlho už, nechce ho, ale ani ho nechce dať nikomu inému..so mnou toto robí pol roka..máme 20

lilyiankaa

joooj dievča ..vieš ako sa hovorí, že topiaci sa aj slamky chytá ... tu nejde o rôzne citáty, na tie sa vykašli, život je o inom a nie o citátoch a ich pravdivosti ...... tu ide o tvoju hrdosť, o to aby si sa sama pred sebou o pár rokov nehanbila, čo si to stvárala .. s tou prvou už chodil alebo ako to je?? a koľko máte rokov? s tebou je ako dlho?

Prestonka

Cítim sa hlúpo! Len stále mám nádej, že ho získam! Poznáte ten citát, že ak sa niekoho milujeme a zamilujeme sa do niekoho iného, musíme si vybrať toho druhého, pretože ak by sme skutočne milovali toho prvého nezamilovali by sme sa do toho druhého

lilyiankaa

keby som stretla chlapa, ktorý by sa rozhodoval medzi mnou a inou, uľahčila by som mu to .. lebo by sa už mohol rozhdovať len pre tú jednu ..a ja by som to nebola ..snáď si pochopila ...
áno napíšeš, že ho miluješ, ale kde je napísané, že s tebou aj bude? necítiš sa hlúpo, že si druhá??

redka

Neviem. Len sa mu nepodkladaj lebo statis samu seba.. A co je to za chlapa, ktory miluje jednu a spi s inou? Chces takeho hajzlika? Asi ta nema az tak rad ked ti takto ublizuje. Porozmyslaj ;)