Páčim sa mu?

Príspevok v téme: Páčim sa mu?
Kiara_55

Ahojte :) tuto otazku sem píše skoro každý,ale ja potrebujem už naozaj poradiť. Vonku sa mi páči jeden chalan,a neviem či si nedomýšľam že aj ja jemu. Stále sa na seba pozeráme,ale to sú len také sekundové pohľady. Problém je,že má frajerku. Pozerá sa na mňa aj keď je s ňou,a keď odíde tak sa snaží rozprávať sa so mnou.Inak sme aj pred dvoma rokmi spolu chodili a nerozišli sme sa s tým že sa nelúbime. Toto všetko trvá strašne dlho. Čo si o tom myslíte?

WildWind1

:) kludne sa moze jednat aj o tvojho priatela, ak nejakeho mas teda. A ty nic netusiac, jej tu k tomu davas rady. Som zvedava, ci by si aj potom bola taka tolenrantna..mne staci to co napisala, ak je niekto zadany, nech sa mi paci akokolvek davam ruky od neho prec! a nie este rozmyslat, ci sa mu pacim ci nie a ked ano, tak ako rychlo ho dostat. Inak by sa na to nepytala, keby nezamyslala nieco viacej. Chcela vediet, co si o tom myslime, tak ja som sa k tomu vyjadrila, pretoze som zazila to, ked sa mi okolo chlapa motali ine zeny a uplne bez vycitiek im bolo jedno, ze je zadany, dotyky, pohlady, usmevy, smsky ci nepojde von, ci si nechce uzit no hnus! Je mi z takych zien zle a ano nie su to nic ine nez len zakerne suky. Ona taka byt nemusi, ale podla toho co pisala, mi tak pride.

SolveD

A tým, že ju budeš nazývať SUKA, a podobné úbohé narážky na osobu, tým si dokazuješ akurát tak svoj charakter nič viac, nič menej. A ak nad tým trošku porozmýšľaš, tak tým jej veľmi nepomôžeš, akurát poškodíš, pretože urobí nejakú ak to môžem povedať takto "HLÚPOSŤ", a prečo? Pretože si bude namýšľať, to čo si jej tu ty napísala. No, nepoznám ju, ale viem, že sa tým veľmi ľahko dá ovplyvniť. A KIARA: Skús bližšie popísať to, ako to vnímaš ty, nech to ak WildWind pochopí.

SolveD

WildWind, nemyslíš, že si až príliš prostoduchá? Možno nevieš všetky okolnosti okolo toho, stačí ak by to tá daná osoba vysvetlila viac, respektíve čo chce urobiť. Až potom ak sa potvrdí to čo tvrdíš ty, až vtedy súď, a nie hneď vychádzaj z tvojho prvého úsudku. A to čo tvrdíš ty, je infantilné... Takže prv treba všetko zvážiť čo napíšeš, skonštatovala si, že je citujem "Zákerná SUKA", a to si vydedukovala len z toho, že napísala asi ani nie desatinu toho. Bože kam ten svet speje, keď už máte takéto zmýšľanie...

WildWind1

budem ju tak volat lebo presne to je. Vie ze je zadany a je jej jedno ci niekomu pokazi vztah. Zas je to o tom ze niekto pozera len na seba. Prajem jej raz prezit ten pocit,ked je stastne s niekym, a do toho sa jej zacne okolo chlapa motat ina zena.

SolveD

WildWind, ty nazývaš ju, že je suka, ale pritom sú to väčšinou tie čo to píšu, súď ostatných podľa seba nieje tak. Nabudúce váž slová ktoré použiješ na druhých, žijeme v realite. A späť k tebe Kiara, určite sa mu nijako nevtieraj, ani nič možno sa mu páčiš možno nie, to je taký paradox, nechaj to plynúť, možno ti to povie sám, ale teraz to naozaj nemá zmysel riešiť ak má priateľku, ako hovoríš. Nechaj to na čas, budte kamaráti, zatiaľ nič viac, potom sa uvidí, čo sa z toho vyvinie. Väčšinou to tak je, že hádže také malé pohľady, no ale nikdy nevieš, počkaj a uvidíš. Veľa šťastia.

Kiara_55

WildWind... neviem no, ale kto tu vyzerá skôr ako zákerná suka? Ja, čo som len chcela radu alebo ty, niekto kto súdi človeka z internetu a pritom ho nepozná? ;)
PS: Všetkým ostatným za rady ďakujem, už to je za mnou :)

Clair

šak sa na neho skús kus dlhšie pozerať a čakaj či neodvráti zrak a keď nie, tak sa pokús usmiať :) ale opatrne :DD