Červene čiary na chrbte

Príspevok v téme: Červene čiary na chrbte

Dobrý večer, mam problem: už asi 3 dni mám v strede chrbta červene čiary. Vyzera to ako zrazená krv, alebo akoby ma niekto bičoval. Vobec som nič nerobil, neublížil si na chrbát proste nič. Stalo sa to cez noc, nie je to ani otlačené z rohu postele ani vobec od ničoho. To by o chvilku zmizlo. Vobec neviem čo to može byť. Vedeli by ste mi poradiť, stretli ste sa s niečím takym? Na internete nemozem o tomto nič najst.. ĎAKUJEM za odpoveď

koalka42

Ahaaaaaaa, docitala som komenty dokonca...tak ti je 13 a trocha si aj pribral... podla mna ale urcite strie. Kedze nevies si chrbat nejako postipkavat ani nic podobne, co radia tehotnym zenam ked im rastie brusko.... aspon sa po sprchovani masiruj s uterakom...teda suchaj, a daj si ho nakremovat. Nech sa neobjavia dalsie. A zeny... prosim !!!
zbytocne ho nestraste !!!

koalka42

Ahoj, nepises kolko mas rokov, ale predpokladam ze okolo 18 .... + - 5??
Su to urcite strie, mojmu synovi sa toto istestalo, presne za par dni sa to objavilo, prirychlo rasties, a podkozne tkanivo to nezvladlo.... mozno popritom sportujes, co nepridalo. Syn hrava golf...takze napinal chrbat. Stalo sa to pred 2 rokmi, pomaly sa to vstrebalo, uz to skoro ani nie je vidiet. Nic vazne, myslim ze netreba mat strach.

iwa1

tak to su asi strie...je mi to luto...keby to videm tak ti poviem...ale strie to je citit...no tak si davaj pozor aby sa neobjavili dalsie...odporucam aspon kremovat lebo to uz nezmyzne...len vybledne...