Červene čiary na chrbte

Príspevok v téme: Červene čiary na chrbte

Dobrý večer, mam problem: už asi 3 dni mám v strede chrbta červene čiary. Vyzera to ako zrazená krv, alebo akoby ma niekto bičoval. Vobec som nič nerobil, neublížil si na chrbát proste nič. Stalo sa to cez noc, nie je to ani otlačené z rohu postele ani vobec od ničoho. To by o chvilku zmizlo. Vobec neviem čo to može byť. Vedeli by ste mi poradiť, stretli ste sa s niečím takym? Na internete nemozem o tomto nič najst.. ĎAKUJEM za odpoveď

redbatica2

Pises ze to vyzera jak jazvy. Strie na zaciatku mozu byt jasno cervene az fialove, az casom zblednu vzbielia sa. Ukaz to mame.

iwa1

ahoj...aj ja som to mala z nicoho nic...ani to nebolelo a bolo to pod kozou...mala som to parkrat a vzdy to zmyzlo ako modrina po pár dnoch...ale neviem co to bolo...a vzdy na chrbte...

redbatica2

Neviem ako presne vyzeraju tie ciary ale si si isty ze sa ukazali zo dna na den? Ja si kazdy den na chrbat nepozeram. Inac by mohlo ist aj o strie. Ano mozu byt aj na chrbate a aj u muzov. Videla som na vlastne oci.

adasss

:D :D Borgia :D to asi nie je mi teprva 13 takze tazko :D ale vypada to ako by som mal jazvy ... neviem vubec co to mzoe byt. :D