Priatel sa mi neozyva..

Príspevok v téme: Priatel sa mi neozyva..
julietee

ahojte, potrebovala by som radu od Vás. Pred 2 mesiacmi som sa stretla s jedným chalanom. STrasne sme si rozumeli. Zoznámil ma s jeho rodičmi. Všetko bolo v pohode. Pred dvoma týždnami sme mali ist spolu na romantický pobyt na 7 dni. Malo tp byť prekvapenie z jeho strany. Ale o tom prekvepeni mi povedal dopredu jeho kamarat. Pred odchodom dva dni sa mi mal ozvať No neozval sa mi!!Volala som aj jeho kamaratovi on mi nedvihal telefon! Už su tomu dva týždne a neozýva sa mi neviem čo mam robit :/

ropny zdroj

Dievcata co jej to radite ? Dobre citam ? Ma ist za nim domov !
Tak to ja by som cumel jak debil kebyze sa dievca rozhodne dojst

Agnes998

No zdá sa, že on to zbabelo ukončil ani ti nedal vedieť. Netráp sa pre neho, nerieš ho. Takéhoto nespoľahlivého chalana nepotrebuješ.

eddings

a ty to riesis na nete? Ved zavolam druhy den, pripadne treti den, a ked nic tak snad zdvihnem zadok a zajdem osobne nie?

Mat vase problemy ludia...

julietee

MultiLevel - presne ako vrvaiš je ti zbabelec... alebo ma eše jedna vec napadá, že mna akokeby mal ešte akokeby v záruke

MultiLevel

Juliette, tak aspon vidis s kym si sa zaplietla. Ak v tom nie je nic vazne (ochorenie, nehoda, strata zamestnania atd atd), tak potom je naozaj zbabelec, ktory nedokaze komunikovat z oci do oci...bohuzial

MultiLevel

ved moze byt....a preto sa on dohodol s kamaratom, ze aby ti ani on nedvihal telefon. Ale moze byt v tom pokojne aj cosi ine. Ak za nim ist nechces, tak prosto pockaj, kym sa sam ozve. Nesil nic