Neuspesny prvy pokus

Príspevok v téme: Neuspesny prvy pokus
LenkaLL

Dobry den,

rada by som sa hlavne panov opytala na nazor,pokial mozno bez urazok a posmechu:)

vcera sme mali s novym partnerom prvy sex,a dopadlo to teda trochu neprijemne..pri prvom styku vyvrcholil strasne rychlo,co je ok,snazil sa ma nasledne uspokojit oralne-zase bez uspechu a druhy pokus o erekciu totalne fiasko:) viem,ze to znie tragikomicky,ale uz nie sme decka,mam 30,on 28 a priznam sa,ze sa mi takato situacia este nestala.myslim,ze som pestovana,atraktivna zena,ale obavam sa,ci som ho nejak nevzrusovala a tym padom uz mam stres z druheho pokusu.dakujem za pochop a nazory potesia,ak mate skusenost resp znalost,co sa asi stalo.

LenkaLL

asi mas pravdu,trochu som zhystercila,partnerov som mala viac,ale proste takato skusenost nebola...
dik za nazor!

behind

Tak neviem koľko si mala partnerov, keď si toto ešte nezažila. Pri prvom pokuse o súlož je to podľa mňa dosť bežný jav a po čase sa to napraví skoro vždy samo. Mne sa to tiež stalo, hoci nie pri prvom pokuse, ale asi pri desiatom a chvíľu to pretrvávalo. Podľa mňa je najlepšie to neriešiť, vôbec sa k tomu nevracať. Mnohí tvrdia, že treba sa o tom rozprávať. U mňa to nepomohlo, najlepšie bolo tváriť sa , že sa nič nestalo.