Muz je posadnuty mackami

Príspevok v téme: Muz je posadnuty mackami
Pfandy

Prosim vas o pomoc.Moj manzel ma rad zvierata a hlavne macky. V detstve mal doma zakazane chovat akekolvek zviera ,okrem rybiciek, tak teraz mu preskakuje. Kupil kocura, nie je kastrovany zatial a znackuje nam kade tade po byte, strasne to smrdi. Nechcem to zviera doma, ale on ma macicky rad...Mam chut vyhodit z domu aj jeho. Pripada mi to neciste, po byte mam same vonavky rozvesane, lebo aj zo zachodika to citit ten jeho moc, hoci zachodik casto cistime, su to feromony. Mam toho dost uz som kvoli kocurovi vyhodila taburetku, aj koberec a nemienim povyhadzovat vsetok nabytok. Dala som ultimatum, bud kocur, alebo ja, resp. on pojde aj s kocurom.

Naja85

Boze, niektori davate take trapme rady, vid Ovecka(kolko mas rokov?Typujem, ze 5. Rozumovo to sedi.)

Pfandy, manzelovi kup zakladnu literaturu o mackach. Nie je nic horsie ako neznalec. Kocura urcite daj kastrovat, ci sa to bude muzovo pacit alebo nie. Typujem, ze ide o britskeho kocura bez PP-mnozit tieto zvirata naozaj netreba.

K zvieratam v byte a hygiene-mam uz skoro 9 rokov psa a skoro 6 mesiacov kocura, vsetko je ubytovane vo vnutri, v byte. Chodia k nam navstevy, a nikto sa za ten cas nestazoval, ze by nam nieco doma smrdelo(psa kupem samponom obycajne 2-krat do roka+ak sa v nicom "chutnom a vonajucom" vyvala, na beznu spina, napr. blato, staci cista voda. Kocur od jeho najdenia vo veku 2-3 tyzdnoch ani raz este nebol kupany a ani to neplanujem, mam sa rada:D). So psom sa chodi vonku, naucili sme ho, ze potreba sa robi vonku, takze ziadny problem. kocurovi cistim zachodik jedenkrat denne a tiez nic necitim, dokym sa nesklanam uplne nad zachodik(mam otvorenu toaletu a zial blbu podstielku,ale planujem kupit uzavretu a ked nadide cas, to bude az v aprili, ked budem na Slovensku a pri svojom vetovi, kocur pojde bezpodmienecne na kastracku-je to moja prva macka, ale aspon tolko viem, ze nekastrovaneho kocura do bytu nie). Ked si porovnam, ze co je horsie-ci sa dotknut gombiku na vytahu/pocitaca/klucky na dverach atd alebo macky/psa, radsj budem obchytavat tie zvierata, je ro urcite hygienickejsie. A pri porovnani s niektorimi ludmi(ze niektori jedinci vedia byt riadne prasata-nekupe sa to, smrdi to a da na seba radsej drahu vonavku miesto sprchy a cistej vody-pracujem v hoteli) su tie zvierat priam sama cistota a vona:P.

rhea

macky domace maju 9 zivotov.. tie preslachtene vselijake barmske, hole, modre, ruzove len 7 :)..zase ked nejaku prejde auto, ani jedna nevstane ako rambo...hmm :)

rhea

vravi sa, ze macka ma 9 zivotov, tak lahko neskape, to aj sama viem a je vo vztahu ich hlavnym jedinym nesvarom... tak asi preto....

rhea

ovecka, tak to by bolo ale uuuuppplne ze nenapadne riesenie :) hotovy genius si, na to by ti prisiel aj clovek z pomocnej..

0vecka

2 Pfandy hmm tak ked to xces davat muzovi tak by uz bolo asi lepsie ho vyrazit z baraku. Ked to das kocurovi nikto to nebude riesit.

jj kocur za nic nemoze ja som ani nehovoril ze moze. takisto ani kuriatka nemozu za to ze su to take mnamky... ono zivot je skratka nefer