Žiaden orgazmus

Príspevok v téme: Žiaden orgazmus
jaaa

Zdravim, mam taky problem, ze partner ma skusal par krat urobit rukou, ale nikdy som nemala orgazmus, hoci sama sa urobit viem... neviem, mozno sa neviem uvolnit alebo on ma zlu techniku...alebo neviem cim to moze byt

par krat sme mali aj sex, ale nikdy som nemala orgazmus...ked sa ma dotyka na mieste, kde by teoreticky mal byt bod G skoro nic necitim, tak isto ani ked sa tam dotykam sama seba.,.

je to divne, lebo som s nim uz celkom dlho, aj sa mi fyzicky paci a vsetko a je prvy do koho som sa naozaj zamilovala

ale pred nim som vela skusenosti nemala, iba 1 kratky pokus o vztah, ale dotycneho som nemilovala ani ma nepritahoval

ale ked porovnam toho prveho a terajsieho, tak ked sa ma ten prvy dotkol (sex nebol, ale hovorim napr. o hladkani po chrbate,po bruchu), pobozkal, objal, hned som bola vlhka... mozno to bolo tym, ze bol mojou prvou skusenostou s muzmi, ale pri terajsom partnerovi od zaciatku ako keby som pri nom az tak necitila tie dotyky, nerobia mi to iste, co pri predchadzujucom, akoby som sa stala menej citlivou, neprezivam ich tak ako vtedy...stale mam iste miesta, erotogenne zony, ale je ich malo...akoby bolo pri nom tazsie pre mna sa vzrusit, co je paradox