Mala som striekajuci orgazmus?

Príspevok v téme: Mala som striekajuci orgazmus?
AliaskaBet

Skusenejsie zienky, poradte mi prosim. Nikdy som nemla problem s dosiahnutim orgazmu. Chcela som vsak vyskusat mokry orgazmus-striekanie. Ale nie som si ista ci som ho aj dosiahla...Nasla som na nete navod od jednej zenskej, postupovala som podla neho.Pred tym som sa sla dvakrat vycikat pre istotu. Pri skusani som naozaj striekala bezfarebnu tekutinu, bez zapachu.Bolo jej naozaj na prvy raz dost a akosi sa neviem zbavit pocitu ci to nebol moc :-( Sice som predtym cikala ale mohol sa mi za tu chvilu mocovy mechur aj naplnit nie? Ako je to u vas, viete presne rozlisit moc a zensky ejakulat?

soci014

Celkom zaujímavá téma,
napíšem svoju skúsenosť so ženským výstrekom.
Prefikol som toho už celkom dosť, ale ženský výstrek som zažil len pri jednej žene.
Takže v prvom rade, sa takéto niečo podarí len malému percentu žien, podstatne vačšia časť má problém vôbec orgazmus dosiahnuť a nie to ešte prežiť tzv. striekajúci.
Keď píšem striekajúci tak to myslím doslovne, bol to prudký prúd v intenzite cca 3-5s a tekutiny bolo teda požehnane. /zasvinený celý gauč/
Ženy, ktoré sú schopné dosiahnuť takýto orgazmus by mohli partnera aspoň varovať lebo pri 69 je to celkom nepríjemné, že neprehĺtajúce slečny,pani atď.
Si mladá skúšaj, spoznávaj svoje telo. Buď liberálna a s kecov tunajších zatrpknutých ženských si nič nerob.
Veľa orgazmov prajem gl

neznama xxxx

ahoj nemohla by si mi poslať ten navod na ten orgazmus ja ho tiež nemam a by som to chcey vyskušať prosim ťa :(

MultiLevel

:D no dobre som sa opat pobavila...
Jill, zakladatelka neriesi ziadnu hovadinu, len objavila dalsi "level" svojho orgazmu. Chapem, ze niektorym zenam to nic nehovori, ale je fakt dobre, ak si poznate svoje telo. Viete rozoznat jeden orgazmus od druheho. Ano, pocity, city pri milovani su uzasne, ale tak isto je pri nom dolezity orgazmus. Ktora tvrdi, ze nie, zrejme ho este nezazila :) Zakladatelka si problem nevytvara. Keby si niekedy prezila mokry orgazmus, pochopila by si, ze je to nieco nove, ine, inak sa pri tom citis a teda ak to ona este nikdy nezazila, je prirodzene, ze ma otazky.
Striekajuci orgazmus nie je ziaden mytus, pri dokonalom uvolneni a stimulovani bodu G sa k nemu moze mnoho zien dopracovat. Avsak, nie vsetky :) Pocity pri tomto orgazme su o nieco ine ako pri orgazme vdaka stimulacii klitorisu alebo vaginalnom :) Anooo, toooolko roznych orgazmov zena moze mat :) To, ze si o tom nikdy nepocula, alebo nezazila, neznamena, ze to neexistuje. Hovori sa tomu striekajuci (lebo doslova vystrekne) alebo mokry orgazmus.
KLIK, mokry orgazmus obsahuje vsetko mozne, len nie moc :) Myslim, ze je dost vedeckych studii o tom. Ci ty si niekedy robil vlastny rozbor tejto tekutiny? :D
AliaskaBet, nic sa neboj, zazila si nieco nove, len si to vychutnavaj :)

KILIK

ja nereagujem ani na jednu z vas len si dajte vysvetlit , ze to co z vas ide je moc , nic ine , moja manzelka sa pred orgazmom vzdy radsej vycura a ale niekedy aj tak moc unikne ....cize po vasom vystrieka /ako chlap semeno / hahaha

KILIK

No neviem ako to chuti, to som fakt este neskusala :D

Ja mam s tym skor problem, ze vyteciem velmi casto, takze vzdy musim mat pripraveny nejaky uterak alebo nieco. A ked to chceme napriklad niekde v aute, a nemame poruke nieco na utretie, tak mi to je az neprijemne, lebo musim mysliet na to, aby som nahodou nevytiekla..

SKOR NEPOSTALA , JE TO OBYCAJNY MOC A VY TU HOVORITE O NEJAKEJ TEKUTINE ...VED SA UZ SPAMATAJTE CO BY VAM A ODKIAL MOHLO TIECT LEN A LEN MOC ale niektorym tam dole vystriekne aj mozog , ked uz to musim tak blbo napisat

GYNEKOLOG

rovinka

No neviem ako to chuti, to som fakt este neskusala :D
Ja mam s tym skor problem, ze vyteciem velmi casto, takze vzdy musim mat pripraveny nejaky uterak alebo nieco. A ked to chceme napriklad niekde v aute, a nemame poruke nieco na utretie, tak mi to je az neprijemne, lebo musim mysliet na to, aby som nahodou nevytiekla..