Mala som striekajuci orgazmus?

Príspevok v téme: Mala som striekajuci orgazmus?
AliaskaBet

Skusenejsie zienky, poradte mi prosim. Nikdy som nemla problem s dosiahnutim orgazmu. Chcela som vsak vyskusat mokry orgazmus-striekanie. Ale nie som si ista ci som ho aj dosiahla...Nasla som na nete navod od jednej zenskej, postupovala som podla neho.Pred tym som sa sla dvakrat vycikat pre istotu. Pri skusani som naozaj striekala bezfarebnu tekutinu, bez zapachu.Bolo jej naozaj na prvy raz dost a akosi sa neviem zbavit pocitu ci to nebol moc :-( Sice som predtym cikala ale mohol sa mi za tu chvilu mocovy mechur aj naplnit nie? Ako je to u vas, viete presne rozlisit moc a zensky ejakulat?

AliaskaBet

Jill toto je presne odpoved zeny co to nikdy nezazila
Som mladucka rada skusam nove veci a len ma zaujimal ci viem dosiahnut tento orgazmus. Dosahuje ho len malo zien preto som to chcela vyskusat. Nevidim na tom nic vtipne ani divne....

Jill

AliaskaBet< mne je len vtipne, preco ti zalezi natom, aby si mala striekajuci orgazmus. Ved to je hlavne o pocitoch a prezivani, co tam potom, ci pri nom striekas alebo nie. Co si muz, ze chces striekat? :D Ale nehnevaj sa, v pohode. :)

AliaskaBet

rovinka dakujem :-)
samozrejme hned som k tomu privonala a nemal to ziaden zapach...budem trosku nechutna ale nevies ako to chuti? ked sa priatel dozvedel ze som to dosiahla, povedal ze to ochutna na co som sa zhrozila! Aby to nebolo dake nechutne

AliaskaBet

Jill toto nie su problemy len ma to zaujima
Na verejnom fore sa mozem opytat aku kolvek otazku a ty tu snad nie si od toho aby si rozhodovala ci sa spytat mozem. Ved ked mas ine problemy naco odpisujes?Mna zaujima nazor zien ktore dosahuju zensku ejakulaciu a ty k nim zjavne nepatris

AliaskaBet

priznam sa ze som sa tak zlakla ze som zrovna nesledovala odkial to ide..ovoniala som uterak ktory som mala pod sebou a dala susit. Nesmrdi to ako moc ale ani to nevonia....

rovinka

Tak ved citis, ze Ti to strieka z ineho otvoru :D
Aj tak sa vzdy hnevam na mojho partnera, lebo potom ma stale podpichuje ze "zase si sa pocikala" a pritom sam vidi, citi, vie, ze to nie je moc!