Čo si o tom myslite?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslite?
Lidka123

Ahojte, chcela by som vediet vase nazory na tento pribeh. Asi rok sa mi paci jeden chalan a myslim aj ja jemu. No medzi tym som mala vztah tak vtedy som si ho nevsimala. No ten vztah mi nevysiel, ale akosi som toho chalana po rozchode zacala stretavat castejsie, velmi som si ho nevsimala lebo som bola po rozchode dost znicena ale raz sa mi s nim prisnil sen a vtedy som ho nakontaktovala. Zacali sme si pisat a dost sme si rozumeli, pisali sme si dost dlho a takmer kazdy den, uz v spravach sme si povedali to ze sa jeden druhemu pacime a boli tam naznaky. Dlho planovane stretko prislo jedno, po tom druhe a dalsie, stretka boli uplne super povedali sme si o svojich pocitoch a boli uplne rovnake, teda skor on viac hovoril o svojich a ja som citila rovnake len som mu nechcela to hned vesat na nos (tak som si to nechala pre seba). Potom aj k niecomu doslo bolo to velmi pekne a velmi blizske (sex nie) velmi sme si rozumeli, mala som pocit ako keby uz vznikal vztah. To co sme spolu mali sa stalo viac krat. No zrazu jedneho dna prekvapil svojim zmenenym stavom (nechapala som) uplne ma to vyviedlo z miery, ale tak akosi som to predychala niesom predsa nejaka padavka co by mu vyplakavala ci vypytavala sa. Proste som mu napisala ze mu blahozelam nech vu ro vyjde a vsetko som pisala s usmevom, ved co budem. Odtedy som ho vobec nekontaktovala a ani on mna, ale co ma zaraza je to ze sa mi vyhyba obchadza ma nadaleko, a ked sa stretneme pozera na mna nahnevane uplne ako keby som mu ja nieco spravila (a pri tom to ja by som sa mala tak tvarit a nie on) ja by som sa mala hnevat nie on, ja to beriem uplne v pohode a nemam najmensi problem byt s nim kamaratka, no on s tym evidetne ma problem. Na fb si ma vypne (naco su dobre take divadla vysvetli mi to niekto). Minule sa tam zatvaril ako keby som mu zjedla veceru. Proste tomu nechapem, co si myslite o takom spravani. Inak pubertaci niesme.

Sejla

Ppdľa mňa moc komunikujete cez internet a málo osobne. Cez písmenká môže veľmi ľahko dôjsť k mylným interpretáciam, z oboch strán. Nepripadá mi padavkovské spýtať sa čo sa stalo ak niekto z ničoho nič zmení svoje správanie, nielen zo zvedavosti a záujmu o toho druhého, ale o to viac, ak už v tom vzťahu vznikli nejaké (po)city. Čo sa tam stalo sa z tvojho príspevku odhadnúť nedá, aj preto, že píšeš veľmi všeobecne, mohol sa o tebe niečo zlé dopočuť, niečo si zle vysvetliť, môže mať inú, alebo možno ty sama si si niečo inak preložila. Určite by som trvala na osobnom stretnutí a otvorenom rozhovore, však píšeš že ne ste deti.

Lidka123

No urcite nie, on by sem nikdy nepisal, vobec nieje ten typ aby vypisoval po forach. Ale zaujimava tema dost podobna. Naozaj ma zaujima co si o tom myslite o mojom pripade.

geopardica

Lidka,mozno cakal naozaj,ze tym svojim spravim,chcel u teba nieco dosiahnut,ako vravis neratal,ze to vezmes takto vpohode,a ze sa budes tvarit smutne. Myslim si,ze bkbo sa voci sebe a tebe zachoval,mizno tonteraz aj lutuje,ale je neskoro.