...............PRIDAJ TYPY NA CHUDNUTIE.............

Príspevok v téme: ...............PRIDAJ TYPY NA CHUDNUTIE.............
kikikus

TAKZE NAJSAMPRV VAM CHCEM POVEDAT ZE SOM SA ROZHODLA CHUDNUUUUUUUUUUUT.... ANI NIE TAK VELMI LEBO NIE SOM AZ VELMI TUCNA ALE:POTREBOVALA BY SOM NEJAKE BODY PRI CHUDNUTI KTORE BY SOM MALA DODRZIAVAT A KTORE ZARUCENE POMOZU ALEBO MATE ODSKUSANE....ESTE CHCEM PODOTKNUT ZE NECHCEM ZIADNE DNOVE !!!!!DIETY!!!!! ALE NEJAKE TYPY NA ZHODENIE KIL A NEJAKEHO TUKU....INAK KAZDY DEN CVICIM NA ORBITREKU CCA +-20 MINUT......VELMI PEKNE DAKUJEM........PAPAAAAAAAAAAA

pekna baba

Pred par mesiacmi univerzita v Australii potvrdila vyzkumom ako sa najlepsie zhadzuju tuky. Ruchlochodza, veslovanie alebo bicyklovanie, jedno z tychto, ale robit to zvlastnym tempom a to 8-12-8-12-8-12. Co tieto cisla znamenaju? 8 sekund velmi rychlo az do takej miery ako len najrychlejsie zvladate, srdce musi pumpovat poriadne, do poslednych vypati sil 8 sekund. Po 8 sekundach dalsich 12 sekund pomalicky, velmi pomaly. A znova po 12 sekundach zmenite tempo na super-rychle 8 sekund. Opakujte to tolkokrat az budete mat 20 minut. 8 sekund super-rychlo - 12 sekund pomalicky - 8 sekund super-rychlo - 12 sekund pomalicky - 8 sekund super-rychlo - 12 sekund pomalicky. Vyskusajte to. Zda sa to hracka, ale aj ti najslavnejsi atleti sa poriadne zapotili. Viac nez 20 minut nerobte, a podla moznosti 6x tyzdenne, jeden den si dajte pauzu.

germi

myshina, mozno je to tym, ze si uz schudla dost a tvoje telo s vahou si vytvorili rovnovazny stav... chapes, proste si uz asi chuda dostatocne...

myshina

Ja som už zúfalá jem 5x denne bicyklujem žiadny chlieb nalievam sa čistou vodou a stagnujem už 2 týždne v strave mám biely jogurt, cottachese syr,zeleninu ovocie terz nie na obed trochu polievky od 5 nič nanajvýš semiačka tekvicové.Čo robím zle????????????????????prosím!!!!Do 30 musím dať dole 2kg stávka ja to asi takto nedokážem bože....

oscar

Ahojte,
rad by som iba povedal ze ak sa rozhodnete schudnut predovsetkym musite mat pevnu volu a poctivo(!!!neklamat sam seba) cvicit a sportovat najrychlesjie clovek schudne pri behu(10-15km denne). Chcem tie z vyvratit tvrdenia ze ak clovek neje bude chudnut bez nasledkov, moze si tym velmi lahko a vazne poskodit organizmus a preto treba PRAVDIELNE jest (5-6xDenne)..cize by som to zhrnul ak chcete schunut 1.pevna vola 2.vela aktivneho pohybu, beh 10-15 km denne 3.upravena a pravidelna strava,vela tekutin. Za tri mesiace budete na nerozoznanie. Pisem z mojich skusenosti (-7kg za 6 tyzdnov) a skusenosti mojich znamych.

krasavica

Lebo volakedy to vyzeralo tak, ze som nic nejedla do obeda a ked som prisla zo skoly, tak som jedla mozne aj nemozne, to bola strasna chyba, teraz ked sa naranajkujem tak potom sa naobedujem v norme a nie ako predtym a tiez ranajky zrychlia metabolizmus, lebo ked zacnes jest az poobede tak je to horsie , no a najhorsie co je baby, ze cely den hladujete a vecer sa napraskate, co uz od hladu nevydrzite.

krasavica

Nie nepovedala som, ze sa ma napchavat sladkym, to nie, ale ked niekomu strasne chuti nieco sladke a odoprie si to, tak potom to aj tak nevydrzi a preje sa toho sladkeho raz, tak radsej nech si da, ked ma chut, ako potom vecer o jedenastej pred spanim. A chcela som tym povedat najma to, ze volakedy som absolutne neranajkovala a bola to strasna chyba, zakladom su ranajky, aspon u mna, ked som zacala normalne ranajkovat, neprejedla som sa tak na obed a mam o 5 kil menej, ale nehladujem.