Dukanova diéta inak

Príspevok v téme: Dukanova diéta inak
Lilikoli

Ahojte chcem sa s Vami poradiť :) pred vyše rokom som držala dukanovu dietu schudla som za dva mesiace cca 8kg. No ked som si potom na den pridala napríklad nejaké to ovocie alebo jogurt uz som neschudla...môj problém je v tom ze by som ju chcela znovu držať ale viem ze to nevydrzim. Uz som skusala vzdy som niečim zhresila bud jogurtom alebo tým ovocím. Preto sa vas chcem opýtať ak si na ráno dám ovocie, pripadne jogurt, občas celozrnný chlieb, na obed nieco podľa dukanovskeho receptu, na vecer zeleninu s bielkovinou schudnem? Ked pred rokom som takto prestala chudnúť dalej ked som sa tak stravovala...v Dukanovej diéte je aj ze ovocie každé dva dni potom zas dva dni bielkovinove ja by som zas chcela zeleninu každý den...len sa bojim ze to na mna fungovať nebude :/ bojim sa ci na mna nefungujú iba drastické diéty :/ ked počujem o dievcatach co schudnúť len tým ze nejedia sladké a bielu muku tak zo mna by potom bola kosť a koza...pretože ja len tým neschudnem...snazim sa aj tri krát do týždňa cvičiť. Ďakujem pekne vopred za odpovede

nathalia8

zmena stravovania pomoze,len to musíš dodržiavať,a cvičenie,to je vyborne,tym si len pomožeš,hlavne je však zmena stravovania.