Vyrazky na penise ( asi herpes)

Príspevok v téme: Vyrazky na penise ( asi herpes)
georgi

Dobry vecer, potreboval by som poradit ohladom problemu s vyrazkami na penise. Su to male biele vyrazky na spicke zaluda v okoli vyvodu a okolie vyvodu je zacervenane. Pri navseteve kozneho lekara mi bolo povedane, ze je to herpes a dostal som lieky FAMCICLOVIR-TEVA 250mg, ktore som vybral a mast IMAZOL, ale po troch tyzdnoch sa mi to nezlepsilo.Pravidelne si to rano a vecer umyjem a natriem no ziadna zmena nenastala. Dakujem za radu.

xpisox

Dakujem za radu. pozerm si toto -odkaz odstránený- len by som aj rad vedel ci mam vobec herpes lebo ako tak pozeram na internete podobnu fotku co mam ja som nenasiel . Dakujem.

RNG

Virusy HSV1 a HSV2 v tele zostavaju permanentne,ako aj mnohe ine, tj nedaju sa vynicit miestne kremom, ale daju sa znacne potlacit zvysenim celkovej telesnej viralnej imunity, tak ze ich priznaky zmiznu a tak isto sa podstatne znizia skody co v tele inac napachaju. Ako na to pozri cez Gogle.sk pod rng, herpes. Tam som menoval plno neskodnych potravinovych doplnkov, ktorymi sa da ucinne bojovat proti roznym virusom a zaroven zvysovat viralnu imunitu. Dnes v case tichych viralnych epidemii radim kazdemu bez vynimky si aktivne zvysovat viralnu imunitu a nevyckavat, az mu virusy sposobia rozne skody v tele.