Objednával už niekto doplnky z americkej stránky?

daniellka26

áno, videla som kolonku, kde trebalo napísať číslo kupóna, ale nenašla som ten kupón tam...je to škoda, to je pravda, ale tak čo už, hlavne že ten poplatok netrepalo aspoň platiť za prevod peňazí...Možno sa bude dať uplatniť nabudúce, ak sme ho nevyčerpali, či? =)

janka1111

asi aj mne tak..mam objednane tiez 1x z tej stranky, produkty este nemam ale zatial som nevidela ani ja v IB stiahnuty poplatok a tiez som to mala mat okolo 9 eur :) ..tak mozno je to ako pises... ale viem ze na stranke rng.nazory pisu o tom, ze ak si ako prvy zakaznik, tak je tam zlava este 5 alebo 10 dolarov, no a ze tam trebalo niekakm vypisat cisla kuponiku..ja som to nikdy nevidela , takze som to nejak neuplatnila a je to skoda...

daniellka26

Tak pozerala som IB, a za prevod mi nezobralo ani cent, lebo ak zadávaš číslo karty a nie číslo účtu, tak sa to berie ako platba kartou a nie prevod. Čiže som spokojná...ale produkty mi ešte neprišli, tak čakám... =)

daniellka26

ale tam máš nejaké dve dhl, ta v strede možnosť, kde je nakreslené lietadielko =) Tá stojí 4 doláre, ale dlhšie si aj počkáš, od jedného do 4 týždňov čakanie. Ale tak ja radšej počkám, už banke som zaplatila za prevod 9 eur. Nevšimla som si nejak, či sa to dá aj bez registrácie, ja som to urobila automaticky, čiže vyskúšaj, ak ti vyhodí kolonky, kde napíše adresu a podobne aj bez registrácie, tak neregistruj. =)

janka1111

to je mi jasne ze aj adresu :), mne len islo o to ci sa treba zaregistrovat, alebo nie, lebo niekde sa da objednat aj bez toho aby sa clovek registroval , myslela som ze len vyplnim kolonky a je je to...

no a pri dhl mi ukazalo sumu cez 14 dolarov , to je taka vysoka, pisalo sa tu ze je to okolo 4 dolarov, tak teraz neviem...

daniellka26

Ahoj, no ja som sa normálne registrovala, tam musíš predsa aj mail zadať, čiže bez registrácie sa asi nedá, ten zľavový kupón ja som nepoužila, mne tam ani nič také neukazovalo ako tebe. Len ja mám tiež jeden problém, resp. otázku ohľadom iherb. Objednala som si 5 produktov, zaplatila kartou, došiel mi mail s rozpisom produktov a so sumou, hneď na to mi prišiel ďalší mailo, že jeden z tých produktov nemajú na sklade a hneď na to ďalší mail, kde bol rozpis produktov, ktoré som objednala, ale už len 4, plus súčet cien, samozrejme už len tých 4 produktov. Ale ja som platila všetkých 5 na začiatku, až po zaplatený mi prišiel ten mail, že jeden z tých produktov nemajú? Nema niekto podobnú skúsenosť? Tie peniaze mi pošlu späť?

janka1111

mam este otazku k objednavaniu cez iherb.... do ktorej kolonky mam vpisat ten zlavovy kod na 10 dolarov, kedze robim prvu objednavku? mne sa zda akokeby to tam hodilo automaticky, pretoze mi tam pise savings 10 dolarov...

cez aku spolocnost to mam dat objednat, ktore je najlacnejsie? este som sa tam asi nedostala , zatial som len v kosiku s tovarmi pri cene pripravkov a dalej je to tak, ze musim mat vytvoreny ucet u nich alebo sa da aj bez registracie objednavat?

dufam ze to nepopletiem , ...dakujem

daniellka26

tak to bude asi tým, no ja som pozerala cenník a tam písalo že do 1700 eur to stojí 9 euro, mohli tam dať aj nižšie rozpätie...čo už, uvidíme...

odpovedam

som vub, ale mam zvyhodneny balik, uz niekolko rokov. predpokladam, ze preto to nestalo skoro nic. pripadne si to potom skontroluj na internet bankingu, co ta to cele stalo.