Gastrofibroskopia

Lulu2011

aha, tak 10 e je pohoda, vsak radsej oblbnut, utlmit ako infarktove stavy mat, su ludia, kotrým to nemozu urobit, tak ich napina a panikaria, ze idu domov

Dan88

Rajský plyn ťa skôr oblbne než uspí podľa toho čo som čítal. ked ti umrtvili hrdlo si necitil bolesť pritom ked ti dávali hadičku či...?

philips

Mne pri gastroskopií vstrekli do hrdla umŕtvovadlo a účinkovalo cca 30 minút. Z môjho názoru je hlúposť dať sa uspať, ale rob ako myslíš.

Lulu2011

tak to si pripavi aspon 200 e, no mne to ucinkuje tak 3-5 minut, ked mi pozerali hlasivky, aj to ma napinalo hrozne :( neviem kolko trva gastroskopia, ale vraj cca 10 minut a niekedy aj viac, ked sa lezie az do tenkeho creva

philips

Lulu, nie vraj, ale nepreplácujú, iba v prípade, že je to indikované, ale to prípad zakladateľa tímy nebude.

To umŕtvenie hrdla účinkuje dostatočne dlho na to, aby si prežil samotný zákrok.

Lulu2011

ten lidokain len chvilku ucinkuje, ja sa ti nedivim, aj ja sa bojim, za to asi budes platit co, lebo uspatie pri gastroskopii nepreplacaju vraj

Cindy353

to ta len zbytocne oblbne. nepoviem keby na kolonoskopiu, ale tych 5 minut gastroskopie zatnes zuby a prezijes.
aj mne chceli dat daky oblbovak, ale to ze malo ucinkovat pol dna a musis mat aj sprievodnu osobu so sebou a nesmies soferovat. bez toho som v pohode po polhodine od gastro isla na dobru veceru vonku na nabrezi v Eurovey