Ortoped Ružomberok

silvinka79

petulienka istotu sice nema, ale predpoklad na ludskejsi pristup tam je. Vies ja keby som pocula na hlase, ked som riesila tu kliniku, co som pisala, ze nejako ich otravujem alebo nieco, tak by som zlozila telefon a ocina by som tam nevzala. Ale ja som zavolala, zdvihli mi to, opytala som sa ako to u nich chodi, povedala som im aky mam problem a snazili sme sa najst vhodny termin. Ten pristup bol iny ako som bola zvyknuta ;)

petulienka12

silvinka lenže pri súkromných lekároch tiež človek nemá istotu ako budú pristupovať k nám ako k pacientovi alebo sa nebodaj mýlim? podľa mňa nie je nikde napísané, že súkromný ortopéd bude aj dajme tomu ľudskejšie pristupovať k človeku.

steffanie99

silvinka79 ** my sme tiez tam riesili vysetrenie u ortopeda :) nie je to sranda chodit po stastnych a cakat na nieco co sa nikdy neudeje ze? na nejaky skorsi termin alebo na nejaky ludsky pristup to neviem ci by sme sa dozili

silvinka79

mikalka my sme tiez boli v RK s ocinom kedze mal nejake problemy a nik sa mu nechcel venovat tak ako to bolo potrebne, tak nakoniec som potom hladala moznosti a tu som sa dozvedela o Spinne tak som tam zavolala a zacali sme to cez nich riesit pretoze ja nebudem ocina uz viac posielat k nejakym lekarom co ho beru ako pritaz a nemaju snahu ani len sa spytat na to ako sa citi :/

steffanie99

mikalka ** mozno by bolo na mieste keby si jej to zistila lebo akoze takto sa trapit...nechat to len tak to nie je bohvie co...treba to riesit co najskor a nenechat sa len tak odbit lekarmi...nepomoze jeden? tak hladam toho ktory bude ochotny vziat ma a pomoct mi.

mikalka21

@rossie19 tak to neviem na čo čakáš keď to takto chodí u štátnych tak hor sa k súkromným lekárom - nenechaj sa odradiť je potrebné to riešiť hneď a zaraz. Viem že kamarát keď mal problémy s kolenom, niečo s chrupavkou tak riešil si súkromnú kliniku priamo v Ružomberku, tak by som ti mohla zistiť čo to je za kliniku, hm? Aspoň by si sa spýtala či by to bolo možné, čo ty na to?

steffanie99

rossie19 ano suhlasim s tebou * vacsinou problem je prave v tom akych lekarov si riesit, k akemu ides. My sme riesili este minuly rok problemy s tym ze otec padol a nebolo toho kto by sa ho ujal, kto by mu urobil potrebne vysetrenia a venoval by sa mi aby vsetko proste dobre dopadlo aby sa bez problemov zotavil. Bracho s otcom chodil po doktoroch a vzdy mi potom nahnevany volal, ze uz ma toho plne zuby, tak sme si nad to sadli a vzali ho k sukromnemu lekarovi, niekedy sa proste inak neda a niekedy je to prave dobre ze inak to nejde ;)

rossie19

mikalka tak my sme riešili zatiaľ len štátnych lekárov vieš, možno práve tam je ten problém, že štátni nejako to neriešia, že im ide najmä o to aby vybavili rýchlo čo najviac pacientov a to je všetko chápeš

mikalka21

@rossie19 ako toto myslíš vážne, že vám zatvárajú pred nosom? to akože na aké kliniky chodíte, keď máte takéto problémy? toto je teda celkom hanba, že lekári utekajú pred pacientami a zdravotnými problémami miesto toho aby ich riešili!

Romanka25

Prvotne nadsenie sice nebolo, ze :) ale podstatne je ze po navsteve mi mamina povedala ze ak by znovu mala ist k lekarovi tak sem. Ona mala strach ako to pojde, aky bude pristup ale aj ona sama bola milo prekvapena